Mama fiyatları😞😞😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Mama fiyatları😞😞😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,481 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama fiyatları😞😞😞
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Selam arkadaşlar mama fiyatları çok yükseldi anne sütüde yok hic sütüm kesildi dogumdan kısa bür süre sonra bebegim 6. Ayına girdi inek sütüyle bebek bisküvisi mi versem acaba artık haftada bir kutu mama yetişmiyor corbaya yogurdada başladık yavaştan sasırdım kaldım bir kutu mama olmus 180 lira sütü olmayan anneler tecrübeliler siz neler yaptınız bebişlerinize
Anlıyorum seni canım bende doğumdan itibaren mamayla besliyorum. Sütüm baygınlık geçirmem den sonra kesildi emziremedim bebeğimi. Altı aya kadar verdim şuan gün içerisinde sadece bir iki defa veriyorum. Bebe bisküvisi veriyorum doktor bir yaşından önce inek ve keçi sütü kesinlikle vermemen gerekiyor dedi bende bebe bisküvisi içine labne Beyaz peynir ve yumurtanın sarısından koyup sıcak su ekleyip kahvaltıda veriyorum, öğlen yine aynı şekilde beraberinde yarım hurma, akşamda aynı şekilde beraberinde bir muz veriyorum. Tabi ara öğünlerde yoğurt çorba falanda veriyorum. Ama bu yaptığım tarif onu tok tutuyor o yüzden mamada azalma var onu da sadece gece veriyorum sabaha kadar öyle kuzum. Allah yardım etsin inşallah gerçekten herşey çok pahalı olmuş fiyatlar tavan yapmış durumda.🤦🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Slm canım benim pek tecrübem yok ama bildiğim kadarıyla inek sütü önerilmiyor onun yerine keçi sütü versen anne sütüne daha yakın diye biliyorum
Keçi sütü de demir eksikliği yapıyor kuzum oda önerilmiyor bir yaşından önce

Son düzenleme:

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar mama fiyatları çok yükseldi anne sütüde yok hic sütüm kesildi dogumdan kısa bür süre sonra bebegim 6. Ayına girdi inek sütüyle bebek bisküvisi mi versem acaba artık haftada bir kutu mama yetişmiyor corbaya yogurdada başladık yavaştan sasırdım kaldım bir kutu mama olmus 180 lira sütü olmayan anneler tecrübeliler siz neler yaptınız bebişlerinize
Merhaba canım ben iki çocuk büyüttüm çocuklarıma hep arı mamayla pirinç ununu karıştırıp verdim bunlar daha ucuz hazır mamayı da yemediler zaten yağı tuzu salçası az olmak şartıyla bütün yemeklerden verdim ben hiçbir sıkıntı da yaşamadım çok şükür daha ziyade köy usulü hamur çorbaları çok yapardım bundan daha iyisi can sağlığı altı aylık olmuş zaten küçük küçük çorbaya ekmek koyup yedirebilirsin yutma refleksi gelişir çok olmamak şartıyla ben hep böyle büyüttüm eski usule devam eskiden mama mi varmiş

Merhaba canım ben iki çocuk büyüttüm çocuklarıma hep arı mamayla pirinç ununu karıştırıp verdim bunlar daha ucuz hazır mamayı da yemediler zaten yağı tuzu salçası az olmak şartıyla bütün yemeklerden verdim ben hiçbir sıkıntı da yaşamadım çok şükür daha ziyade köy usulü hamur çorbaları çok yapardım bundan daha iyisi can sağlığı altı aylık olmuş zaten küçük küçük çorbaya ekmek koyup yedirebilirsin yutma refleksi gelişir çok olmamak şartıyla ben hep böyle büyüttüm eski usule devam eskiden mama mi varmiş
Pirinc unu tek başına kabız yapabiliyor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank

Pirinc unu tek başına kabız yapabiliyor
Çok sagol canım denicem hersey o kadar pahalandı ki allah yardımcımız olsun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar