Mama ve süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Mama ve süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,039 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama ve süt
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar emziriyorum bebeğimi arada bazen birkaç günde bir mama veriyorum sütüm yetmeyince doktor mama verme dedi ama çok agladi bugün 30 ml verdim yine ağladı baktim olmuyor bi 30 ml daha, verdim hepsini içti hemen 25 günlüğüz acaba kac ml vermeliyim

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar emziriyorum bebeğimi arada bazen birkaç günde bir mama veriyorum sütüm yetmeyince doktor mama verme dedi ama çok agladi bugün 30 ml verdim yine ağladı baktim olmuyor bi 30 ml daha, verdim hepsini içti hemen 25 günlüğüz acaba kac ml vermeliyim
Kutunun üzerinde ayına göre kaç öl vermen gerektiği yazar canım süt arttırıcı gıdalar tüketirsen sütüne etkisi olur ne kadar sık emzirirsen o kadar çok çabuk dolacaktır göğsün mamayı sadece gece vermeyi dene bence çok alışırsa hiç emmeyebilir

E

Emosak

Guest
Bebekler doğduğu hissetmedikleri için verdikçe içerler. Sütünüz siz sık emzirdikce artacak mama vermeyin eğer sarılığıniz yoksa. Ben aynı hatayı yaptım şimdi 3 buçuk aylık oldu oğlum. Bebek bu her şeye aglayabilir sıkıntıdan bile. Mamanın emilimi geç olduğu için doydugunu düşünürüz. Anne sütü hemen sindirilir o yüzden devamlı teklif edin bebeğinize ve sabredin asabilirsin Güzel anne.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım emzır agladıkca gogusunu vermeyi dene emdıkce gelecek sut emmesse azalır sutun sonra kesilir sık sık emzır mamayı en son ver sonra sutun gelince mama verme daha kucuk mama zor olur ona alısırsa

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Canım emzır agladıkca gogusunu vermeyi dene emdıkce gelecek sut emmesse azalır sutun sonra kesilir sık sık emzır mamayı en son ver sonra sutun gelince mama verme daha kucuk mama zor olur ona alısırsa
Doğduğundan beri sadece iki defa mama verdim yani öyle çok mamayada alıştırmak istemiyorum uyaninca cok ağladı bide göğüslerim yumsacikti hiç süt kalmamıştı yarim saat önce emzirdigim için ikisinide

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim de 21 günlük ilk haftadan sonra 30ml günde 3 kere veriyoruz

...

Moderator
Mod
rank
Canım elinden geldiğince emzir mamama vermememeye çalış.Bebeğin doyuyordur.Ağladığında sütün az olsada emzir kuzum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar