Sorum var Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle nasılsınz napyosunuz 😊 soruma geleyim kızım 1 yaş 3 aylık çorbalar meyve püreleri şuan yiyebileceği herşeyi yapıyorum Bazen hero baby muhallebi maması yapıyorum üstünde 6 ay yazıyo doyurucu olur mu sizde yediryomusunuz 1 yaşındaki bebeğinize

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar öncelikle nasılsınz napyosunuz 😊 soruma geleyim kızım 1 yaş 3 aylık çorbalar meyve püreleri şuan yiyebileceği herşeyi yapıyorum Bazen hero baby muhallebi maması yapıyorum üstünde 6 ay yazıyo doyurucu olur mu sizde yediryomusunuz 1 yaşındaki bebeğinize
Bu aylarda hemen hemen herşeyi yer bebekler alerji yoksa tabi. Evde kendi yaptığın daha sağlıklı her zaman püre tek başına doyurucu olaz genelde. Bu arada püreden ziyada taneli olmasına dikkat et yutmasınin gelişmesi lazım

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bu aylarda hemen hemen herşeyi yer bebekler alerji yoksa tabi. Evde kendi yaptığın daha sağlıklı her zaman püre tek başına doyurucu olaz genelde. Bu arada püreden ziyada taneli olmasına dikkat et yutmasınin gelişmesi lazım
Yok canım herşeyi yiyo zaten yapıyorum sadece hazır mama konusunu sordum 🫶 teşekkür ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece mi veriyorsun kuzum sen onu
Evet canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yok canım herşeyi yiyo zaten yapıyorum sadece hazır mama konusunu sordum 🫶 teşekkür ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım
Rica ederim canım benim 🥰 bende o yaşta arada e bebekten aldığım hero baby lerden verdim ama kızım çok sevmedi muhallebi yapıp içine meyve ezsende hoşuna gider dene istersen

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Napa
Napalim canim oğlumla uğraşıyorum sen napıyorsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doymaz tabi kuzum kavanoz çok küçük üstelik evde kendin yap bence dah iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar