manisalı anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Büşraadabag tarafından oluşturulan manisalı anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 573 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı manisalı anneler
Konbuyu başlatan Büşraadabag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
manisa lı olan var mı ? yeni şehir hastanesinde doğum yapan anneler biraz bilgi verebilir mi ? arkadaşım ebeler hakkında bi kaç olumsuz sey söyledi korkuyorum

Neslinur deniz

Kayıtlı Üye
rank
manisa lı olan var mı ? yeni şehir hastanesinde doğum yapan anneler biraz bilgi verebilir mi ? arkadaşım ebeler hakkında bi kaç olumsuz sey söyledi korkuyorum
Ben de manisadayim da ben gediz tıp merkezin de uğur sözen'e gidiyorum çok iyi bir doktor ama tabi daha doğum yapmadım ebeleri bilmiyorum

Emineböyter

Kayıtlı Üye
rank
ilk hamilelikte cok iyi ebeler hatta doğum koçu denl gelmişti şimdi nasıl olucak bilmem stajer cokmuş bide kendi haline bırakıyorlarmış dogumda
Benim ilk doğumum stajyer çok eltim de yeni doğum yaptı memnun kalmadı ebelerden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de manisadayim da ben gediz tıp merkezin de uğur sözen'e gidiyorum çok iyi bir doktor ama tabi daha doğum yapmadım ebeleri bilmiyorum
Uzak kaliyor evime hamilelik beni mahvetti o yüzden daha o hastaneye gitmedim 😂

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben Akhisar'da oturuyorum oraya gelecektim iyiki yorumları gördüm kendi doktorumdan şaşmam artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar