Mantar enfeksiyonu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Mantar enfeksiyonu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,336 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Mantar enfeksiyonu?
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyken mantar enfeksiyonu olanınız var mı varsa kaç günde nasıl geçti ??Geçmesi için neler yaptnz ilaç dşnda ?
Böyle peynir gibi lor gibi beyaz açık sarı gibi pütür pütür akntm var 2 3 gündür kaşntı ve sızlamada var.

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyken mantar enfeksiyonu olanınız var mı varsa kaç günde nasıl geçti ??Geçmesi için neler yaptnz ilaç dşnda ?
Böyle peynir gibi lor gibi beyaz açık sarı gibi pütür pütür akntm var 2 3 gündür kaşntı ve sızlamada var.
Bir hafta eşimi kendimden Uzak tututum kendi kendine iyileşti temizliğine dikkat et bol bol su içi eğer ağır değilse kendi kendine iyileşir yanlımıyorsam

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bir hafta eşimi kendimden Uzak tututum kendi kendine iyileşti temizliğine dikkat et bol bol su içi eğer ağır değilse kendi kendine iyileşir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir hafta eşimi kendimden Uzak tututum kendi kendine iyileşti temizliğine dikkat et bol bol su içi eğer ağır değilse kendi kendine iyileşir yanlımıyorsam
Tamamdr çok teşekkür ederim🙏🏻

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte sık sık olan bişey canım.. Benim uzun süre akıntı vardı bazen kaşıntı oluyordu. ilaçsız geçirmeye çalıştım ama olmadı. Doktor fitil verdi. 3 gün ara ile 2 tane kullanılıyor. Ama hala akıntı var anlamadım ben bu işi😑☹️

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte sık sık olan bişey canım.. Benim uzun süre akıntı vardı bazen kaşıntı oluyordu. ilaçsız geçirmeye çalıştım ama olmadı. Doktor fitil verdi. 3 gün ara ile 2 tane kullanılıyor. Ama hala akıntı var anlamadım ben bu işi😑☹️
En kisa sürede tamamen geçer insallah canm benimde yeni başladı bu şekil. Biraz araştrdm mantar enfeksiyonu ile aynı belirtiler eğer kendiliğnden geçmezse bikaç güne araycam bnde doktorumu artk ilaç mı fitil mi ne verirse artk. kaşntıda oluyo en çok o rahatsz ediyor

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
En kisa sürede tamamen geçer insallah canm benimde yeni başladı bu şekil. Biraz araştrdm mantar enfeksiyonu ile aynı belirtiler eğer kendiliğnden geçmezse bikaç güne araycam bnde doktorumu artk ilaç mı fitil mi ne verirse artk. kaşntıda oluyo en çok o rahatsz ediyor
İnşallah canım çok geçmiş olsun.. Yıka ve iyice kurula nemli kalmasın. Sürekli çamaşır değiştiriyorum. Günlük ped normalde kullanırdım çamaşır değiştirip durmayayım dedim kaşıntı başladı.. Yani ped kullanma canım. Parfümü kokulu şeyler kullanma. Ben tuvalet kağıdını değiştircem bide acaba ondan mı geçmiyor parfümlü bilemedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar