Sorum var Mastit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir Mucize tarafından oluşturulan Mastit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,346 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mastit
Konbuyu başlatan Bir Mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah canım çok sağol 🙏 Antibiyotik değiştirsen belki kaşıntı olmaz, meselâ bende agumentin alerji yapmıştı onu kullanmıyorum doktora söylüyorum başka bi antibiyotik yazıyor şu anda suprax kullanıyorum, süte bi sıkıntı yaratmaz dedi doktor ,önceki antibiyotiğim de buydu.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet sürekli olmak çok can sıkıcı gerçekten, bir türlü atlatamıyorum aniden oluyor bir de 😔😔
Evet canım rabbim yardımcın olsun inşallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 9.ayında ve sütümü sağarak besliyorum. Bu sanırım 4 ya da 5. Kez oluyor, gerçekten çok can yakıcı ve zor bir durum. Mastit olan var mı nasıl geçirdiniz? Deneyimleriniz neler ,anlatırsanız çok sevinirim 🙏
Bebegi çanta pozisyonunda emzirebilirsinşz lahana yapraklarını buzdolabında bekletip sarın çok iyi geliyo bide duşta masaj

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Bebegi çanta pozisyonunda emzirebilirsinşz lahana yapraklarını buzdolabında bekletip sarın çok iyi geliyo bide duşta masaj
Bebeğim emmiyor, hep sağıyorum ben. Tabiiki tamamını boşaltmak mümkün olmuyor sanırım, o yüzden de hep bu sıkıntıyı yaşıyorum. Söylediklerini deneyeceğim teşekkür ederim canım 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.