Sorum var mastit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde KübraEmre2019 tarafından oluşturulan mastit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı mastit
Konbuyu başlatan KübraEmre2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mastit oluyorum galibaa, yardım edin göğsüm çok ağrıyo şişti, bebek tam boşaltamıyor galiba emzirdikten sonra sağıyorum, ateşim var, nasıl geçecek bu

birde bebeğim bugün on iki günlük bşr haftadır emzirmede zorluk yaşıyoruz bebeğim göğsümün birini almıyor hiç ucu az diye, ilk beş gün emmişti sonra neden böyle oldu anlamadım, sağ göğsümü de direniyo ama mücadele sonunda alıyor, bel altı kere çekiyor ağlıyor sonra yine beş yine ağlıyor kafasını sağa sola çeviriyor ellerini tutuyorum zor sakinleşip emmeye devam ediyor Sebebi ne olabilir sizce, sütüm de var, derdi ne anlayamadım, sol göğsüm içib silikon göğüs ucu aldım obunla emmeye başladı o da ne kadar verimli bilmiyorum, lütfen benzer şeyler yaşayanlar tecrübelerini yazsın, çok can sıkıcı bir dönemdeyim çaresiz hissediyorum 🥺
Ateş raddesine geldin ise dr görün geçmiyor inanki benim ateşim 39 öpmüştü dayanamadım kuzenim hemşire dr a yönlendir di emzirirken ağrıyan yere hafif masaj yap boşalmasını sağlıyor rabbim düşmanıma vermesin çok zor dayanılır acı değil ileri dahi eğilemiyordum ben agri kesici antibiyotik vermisti bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar