Maydonoz düşük yaparmı??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Snuur tarafından oluşturulan Maydonoz düşük yaparmı?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Maydonoz düşük yaparmı??
Konbuyu başlatan Snuur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Snuur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bi sorum olucak herkes bana maydonoz cok tüketme veya suyunu içme diyor düşük yapar diyolar doğru mu

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Maydonoz, dere otu ,bitki çaylari (ihlamur haric) dusuge sebep oluyor doktor bana yasaklamisti bunlari. Maydonoz suyu adet sökturucu olarak da kullaniliyor erken gebelikte ise dusugu tetikliyor.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-09-10
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ilk defa duydum bunu ben hep yerdim hatta onun salatasini yapip yerdim canim cok cekerdi. Dogumlarim iki gün erken birtanesi bir gün gecikmeli geldi. Doktorumda birsey demedi.

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ilk defa duydum bunu ben hep yerdim hatta onun salatasini yapip yerdim canim cok cekerdi. Dogumlarim iki gün erken birtanesi bir gün gecikmeli geldi. Doktorumda birsey demedi.
Bana doktor yasaklamisti dusuk riskim vardi benim.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-09-10
Gebeliğinizin 19. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük domates büyüklüğünde.
Bebeğin duyuları koklama, görme, dokunma, tat, ve duyma gelişir. sesinizi duyabilir. Cildinizde değişiklikler başlar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyulaşmalar başlar ve buna gebelik maskesi denir. doğumdan sonra bu lekeler azalır. güneş kremi kullanmak bu lekeleri azaltır. uterus’un sağa sola hareketinden dolayı round ligament ağrısı hissedilir
Bebeğinizin boyu yaklaşık 22 cm ağırlıgı 280 gr :)

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
İlk 3 aydan sonra çok olmamakla birlikte tüketebilirsin canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-08-30
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ewet canim benim de canim cok cekiyor yiyemiyorum malesef yemeklere bile koymuyorum canim tere roka yiyorum marul yiyorum onun yerine
Ya gerçekten bu uygulamayı iyiki indirmisim ilk defa duyuyorum maydanoz iki çocuk getirdim duymadım bide zaten karartıyordum yiyemiyordum Allah'tan hiç yemem çok sağolun ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.