Maydonoz düşük yaparmı??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Snuur tarafından oluşturulan Maydonoz düşük yaparmı?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Maydonoz düşük yaparmı??
Konbuyu başlatan Snuur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Snuur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bi sorum olucak herkes bana maydonoz cok tüketme veya suyunu içme diyor düşük yapar diyolar doğru mu

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Maydonoz, dere otu ,bitki çaylari (ihlamur haric) dusuge sebep oluyor doktor bana yasaklamisti bunlari. Maydonoz suyu adet sökturucu olarak da kullaniliyor erken gebelikte ise dusugu tetikliyor.

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ilk defa duydum bunu ben hep yerdim hatta onun salatasini yapip yerdim canim cok cekerdi. Dogumlarim iki gün erken birtanesi bir gün gecikmeli geldi. Doktorumda birsey demedi.

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ewet canim benim de canim cok cekiyor yiyemiyorum malesef yemeklere bile koymuyorum canim tere roka yiyorum marul yiyorum onun yerine
Ya gerçekten bu uygulamayı iyiki indirmisim ilk defa duyuyorum maydanoz iki çocuk getirdim duymadım bide zaten karartıyordum yiyemiyordum Allah'tan hiç yemem çok sağolun ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar