Sorum var Melek melik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Melek melik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,227 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Melek melik
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bazıları öyle ya işte anne sadece hamaldır bebeği taşır doğurur bebeğin eti de kemiği de baba ve akrabalarınındır anne sadece doyursun temizlesin sussun
Ay geçen internette okudum kadının bebeği ateşlenmiş kayınvalidesi bir şey olmaz deyip baktırmamış kadına bi de düğün yemeği hazırlatmışlar bebeği hastayken odada ağlayıp dururken bi ara ağlaması kesilmiş bebeğin bi bakmışlar melek olmuş belki doğrudur belki yalandır ama gerçekte de var böyle olaylar bazı yerlerde kadının adı yok ve ne hikmetse de en dini bütün onlar ama hak yemeye gelince hamuduyla yerler

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bazıları öyle ya işte anne sadece hamaldır bebeği taşır doğurur bebeğin eti de kemiği de baba ve akrabalarınındır anne sadece doyursun temizlesin sussun
Aynen öyle o geri kafaya vArya ayar oluyorum vAlla ne saçma ya sinir bozucu ama toplumumuzun çoğu öyle ya

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ay geçen internette okudum kadının bebeği ateşlenmiş kayınvalidesi bir şey olmaz deyip baktırmamış kadına bi de düğün yemeği hazırlatmışlar bebeği hastayken odada ağlayıp dururken bi ara ağlaması kesilmiş bebeğin bi bakmışlar melek olmuş belki doğrudur belki yalandır ama gerçekte de var böyle olaylar bazı yerlerde kadının adı yok ve ne hikmetse de en dini bütün onlar ama hak yemeye gelince hamuduyla yerler
Benimde ona benzer bir hikayem var benim ilk hamileligim yeni hamileyim zaten yeni gelinde gelmisim neyse gorumcemin düğünü olacak kayınvalidem çağırdı gel temizlik yapicaz diye düğünü olacak görümcemde sen bu evin gelinisin ben bu evin misafiriyim diye hiçbirseye elini atmadı neyse evleri kayınvalidem süpürdü dedi ay ayaklarım ağrıyor tamam anne dedim evleri sildim camları sildim mutfak dolaplarıni sildim koltukları sildim ama nasıl sancım var akşam oldu kynanam bir yerde yatıyor yoruldum görümcem bir yerde yatıyor yemeği hazırlayıp bulaşıgi da yıkadım sonra evimize gittik eşimle gece sancıyla bir kanama az bir damla olunca geçer yada yerleşme kanamasıdir diye eşime söylemedim sonra sabah bir kanamam oldu ama nasıl ilk hamileligim orda sona erdi birde bebeği düşürdüm diye kaynanam ağzıma tükürdü kocam kaynanama senin yüzünde düştü dedim diye benle iki gün konuşmadı hem çocuğumun acısı hem kaynanamın lafı hemde eşimin bana davranışı ben o hafta dünyadaki en kötü haftamdi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen ya canm benim ilk qizimi dedsi koydu ismini ikinci kizimda babanesi bunuda ben koyucam demişim karişmasalar iyi yoksa bayilirim 🤦🏻‍♀️
Ben ikisinde de kimseye koydurtmadim ben abimin ismini istedim askerde vefat etmişti yok dediler laf söylediler o yüzden bende onlarinkini asla koymam çocuğum değil torunuma bile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ona benzer bir hikayem var benim ilk hamileligim yeni hamileyim zaten yeni gelinde gelmisim neyse gorumcemin düğünü olacak kayınvalidem çağırdı gel temizlik yapicaz diye düğünü olacak görümcemde sen bu evin gelinisin ben bu evin misafiriyim diye hiçbirseye elini atmadı neyse evleri kayınvalidem süpürdü dedi ay ayaklarım ağrıyor tamam anne dedim evleri sildim camları sildim mutfak dolaplarıni sildim koltukları sildim ama nasıl sancım var akşam oldu kynanam bir yerde yatıyor yoruldum görümcem bir yerde yatıyor yemeği hazırlayıp bulaşıgi da yıkadım sonra evimize gittik eşimle gece sancıyla bir kanama az bir damla olunca geçer yada yerleşme kanamasıdir diye eşime söylemedim sonra sabah bir kanamam oldu ama nasıl ilk hamileligim orda sona erdi birde bebeği düşürdüm diye kaynanam ağzıma tükürdü kocam kaynanama senin yüzünde düştü dedim diye benle iki gün konuşmadı hem çocuğumun acısı hem kaynanamın lafı hemde eşimin bana davranışı ben o hafta dünyadaki en kötü haftamdi
Ay gerizekalı onlarda çocukta senin Çan'da yaptırmasinlar o zmn ilk haftalar da dikkat edilmesi lazım ama onlar hiç oralı olmamış bile görümcem şimdi kendi işini yapmıyor mu inşallah görümcesi vardr oda ona öyle yapar senin canın yandi onların mi he doğurunca bir şey yok düşürnce mi sıkıntı? Sen ister mıydın öyle olmasını ya ah bizi kimse düşünmüyor

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ahbe canm ne kötü zamanlar kecirmisinde hepimizin buna benzer hikayelerimiz var bende kecen yil kaynanam caliş caliş bişiy olmaz diye diye lekelenme oldu haftalrdir evde calişdirdi kanamam kötülesince korkudan hastaneye götürdüde oda işdən cekmişdir artik bebeyim melek olmusdu hep bizim sesiz kalmamiz yuzunden oldu bular şimdi bisiye karisamiyilar kendisi diyor fazla calişma yat falan akli başina gelmisde

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ahbe canm ne kötü zamanlar kecirmisinde hepimizin buna benzer hikayelerimiz var bende kecen yil kaynanam caliş caliş bişiy olmaz diye diye lekelenme oldu haftalrdir evde calişdirdi kanamam kötülesince korkudan hastaneye götürdüde oda işdən cekmişdir artik bebeyim melek olmusdu hep bizim sesiz kalmamiz yuzunden oldu bular şimdi bisiye karisamiyilar kendisi diyor fazla calişma yat falan akli başina gelmisde
Ben takmıyorum valla artık eğer her yaptıklarını her laflarını takarsam kafayı yerim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam sana ya başın sağolsun 🥺 nasıl bu kadar vicdansız saf kötü olabiliyorlar anlam veremiyorum, bir de sana yaşattıklarına rağmen hala çocuğuna ad vermeye çalışıyorlar 🤦🏻‍♀️ Bana öyle bir şey olsa eşim bir kalemde silerdi ailesini siz benim çocuğumu öldürdünüz diye Allah eşine Allah akıl fikir versin

Tüm sayfalar yüklendi.