Sorum var Meme reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Meme reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme reddi
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz kaç gündür meme reddi yaşıyoruzz ne yapacağımı sasirdim bugün hemşire aradı sağlık oacagindaki emzik anne memesini birakdirabilir daha mama ve biberonu bilmiyo bilse bir sürü laf edecek biliyorum belki haklı ama aç kalmasın diye veriyoruz bana senlede bağı kalmaz böyle devam ederse dedi ya oğlum benle bağı kalmasssa 😥😥😥😥

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz kaç gündür meme reddi yaşıyoruzz ne yapacağımı sasirdim bugün hemşire aradı sağlık oacagindaki emzik anne memesini birakdirabilir daha mama ve biberonu bilmiyo bilse bir sürü laf edecek biliyorum belki haklı ama aç kalmasın diye veriyoruz bana senlede bağı kalmaz böyle devam ederse dedi ya oğlum benle bağı kalmasssa 😥😥😥😥
Kuzum senle bağı kalmaz diye bişey yok hiç endişe etme tabiki emse senin içinde bebek içinde daha iyi sen elinden geldiğince emzirmeye çalış sabır ile biberonu emziği filanda bıraktır
Benim kızımda 2 aylık iken emmmeyi bıraktı çok şükür hiç beni istememesi gibi sorunlar olmadı babasından çok beni seviyor 🥰

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum senle bağı kalmaz diye bişey yok hiç endişe etme tabiki emse senin içinde bebek içinde daha iyi sen elinden geldiğince emzirmeye çalış sabır ile biberonu emziği filanda bıraktır
Benim kızımda 2 aylık iken emmmeyi bıraktı çok şükür hiç beni istememesi gibi sorunlar olmadı babasından çok beni seviyor 🥰
İnşallah gamzecim hem emmemesi hemde benimle bağı kalmicak diye çok üzülüyorum ister istemez

A

Adsız anne adayı

Guest
Abartmışlar bağı kalmaz diye saçmalık mi olur hiç öyle kendini üzme bende mama desteği veriyorum canım kızım dediğimde nasıl heyecanlanıp guluyo daha üç aylık bebek senin bir kucağına alıp onunla konusuyo gibi yapman bile bağı kuvvetlendiriyo sarilman göz göze gelmen falan moralini bozma sağlıkla büyüt evladıni

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cahillik tek okumayan da yokmuş demek ki(tabi okumayip cahil olmayan da çok var) ebede cahil kalmış. İnsan böyle korkutulur mu ya bende bir kaç kez emziğin meme reddi yapabileceğini duydum hatta araştırma sonucu bazı şeylerde eklenince kayraya emzik vermedim. Ama Allah korusun o çocuk emmeyi bıraksa bile onunla ilgilenen tek kişi sensin sırf emdiği için kuvvetlenmiyor ya bağlar sarılıp öpmek, kucaklamak da bir sevgi ve bağ.. sen kafana takma o ebeyi. Yavaş yavaş bıraktırmaya çalış kuzum mamayı cs

Katılıyorumm🫶

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Cahillik tek okumayan da yokmuş demek ki(tabi okumayip cahil olmayan da çok var) ebede cahil kalmış. İnsan böyle korkutulur mu ya bende bir kaç kez emziğin meme reddi yapabileceğini duydum hatta araştırma sonucu bazı şeylerde eklenince kayraya emzik vermedim. Ama Allah korusun o çocuk emmeyi bıraksa bile onunla ilgilenen tek kişi sensin sırf emdiği için kuvvetlenmiyor ya bağlar sarılıp öpmek, kucaklamak da bir sevgi ve bağ.. sen kafana takma o ebeyi. Yavaş yavaş bıraktırmaya çalış kuzum mamayı c
Cahillik tek okumayan da yokmuş demek ki(tabi okumayip cahil olmayan da çok var) ebede cahil kalmış. İnsan böyle korkutulur mu ya bende bir kaç kez emziğin meme reddi yapabileceğini duydum hatta araştırma sonucu bazı şeylerde eklenince kayraya emzik vermedim. Ama Allah korusun o çocuk emmeyi bıraksa bile onunla ilgilenen tek kişi sensin sırf emdiği için kuvvetlenmiyor ya bağlar sarılıp öpmek, kucaklamak da bir sevgi ve bağ.. sen kafana takma o ebeyi. Yavaş yavaş bıraktırmaya çalış kuzum mamayı cs
Ne bileyim aysenurcum ya belkide ben inat edip vereyim diye öyle dedi

Eds al canım emzirme destek sistemi e bebekten aldım bende bakalım deniycem benşm oğlumda meme reddi yapttı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar