Meme ucu kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Meme ucu kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Meme ucu kremi
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anneler merhaba ilk doğumumda çok kötü meme ucu yarası çekmiştim. Silikon kaplarla rahattım ama şimdi doğuma yakinken bile ucları çatlamaya başladı. Doktoruma sordum istediğin kremi sürebilirsin dedi her hangi bir marka önermedi. Sizin memnun kaldığınız mümkünse silinmeyen krem önerinizi alabilir miyim. Bu arada zeytinyağı bende alerji yapıyor yakıyor cildimi
Hametan kesinlikle tavsiye ediyorum canım bana çok iyi gelmişti

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım benim. İlk doğumda ağlaya ağlaya emzirdim oğlumu. Mememi sanki zımparalayıp üstüne tuz basıp keçilere yalatıyorlar gibi acısı vardı.. doğuma bi kaç gün kaldı ve hemen sürmeye başkadım. Eczanede biraz pahalıydı ebebkten aldım küçük boyunu
Benim de öyle oluyordu ikiye yarılmış gibiydi resmen ve hep kanıyordu ilk önceliğim kremdi ama krem yanımda olmadığında azıcık sütümden sürüyordum geciktirmeden kurumasına fırsat vermeden kızımı emziriyordum öyle öyle geçti. İkincide de mi aynı sıkıntılar oluyor 😱 ayyyy o günleri yine yaşamak istemem asla

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canim merhaba ben lansinoh kullandim be siddetlede tavsiye ediyorum kremi sürdükten sonra bebeginide rahatlikla emzirebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lansinoh HPA Lanolin, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde ya da bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, kabukluyemiş yağları, E vitamini vs. içermez.

İngiliz Alerji Kurumu’nun onayını alan tek göğüs ucu kremidir.

İçeriğinde üstün HPA teknolojisi ile saflaştırılmış %1oo doğal lanolin bulunur.

HPA Lanolin, tatsız, kokusuz ve renksizdir. Böylece bebek annesinin kokusunu ve anne sütünün tadını alabilir.

Hem bebek, hem de anne için güvenlidir.

Annenin her ihtiyaç duyduğunda kullanabilir. Daha etkili sonuç için her emzirmeden sonra kullanılması önerilir.

Buda kremin detayi
Teşekkür ederim kuzum kendi adıma ❤️ lanolin aldım faydasını gördüm

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaba ilk doğumumda çok kötü meme ucu yarası çekmiştim. Silikon kaplarla rahattım ama şimdi doğuma yakinken bile ucları çatlamaya başladı. Doktoruma sordum istediğin kremi sürebilirsin dedi her hangi bir marka önermedi. Sizin memnun kaldığınız mümkünse silinmeyen krem önerinizi alabilir miyim. Bu arada zeytinyağı bende alerji yapıyor yakıyor cildimi
Her emzirmeden önce suyla ıslat faydasını göreceksin ben bu doğumumdsn sonra göğsüm çatlamadı olsa da çok az oluyordu bana da komşum demişti faydasını gördüm valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar