Sorum var Memede uyuma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Memede uyuma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,142 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Memede uyuma
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz üç gün önce doğum yapdim ama benim oğlum iki gün beni emmedi dün basladi şükür ki ama şimdide memede uyuyo yatağına yatirdikmj kıyamet kopuyo dün gece bizi ipde oynattı memeye gelince biseydi yok uykusuzum yorgunum bu durumu yaşayan arkadaşlar nasıl basettiniz acaba böylemi gidecek
Emzik kullancanım rahat edersin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz üç gün önce doğum yapdim ama benim oğlum iki gün beni emmedi dün basladi şükür ki ama şimdide memede uyuyo yatağına yatirdikmj kıyamet kopuyo dün gece bizi ipde oynattı memeye gelince biseydi yok uykusuzum yorgunum bu durumu yaşayan arkadaşlar nasıl basettiniz acaba böylemi gidecek
Evet balım Kayra'm hala öyle 😂😂 ben direk olarak Kayra ile bir yere uzanıyorum uzandığını yerde emziriyorum uyuyunca yanından kalkıyorum diğer türlü ben onu, emzirip bırakınca yaygara kopuyor en iyisi çözüm bunu buldum.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence doymuyor karnı doysa böyle yapmaz ilk 3 gün süt zaten tam gelmiyor sonradan emdikçe geliyor bol emzir birde bir göğsünü tamamen emzirmeden diğerine gecme çünkü asıl doyurucu süt sonradan gelir bırak yarım sâat kalsın memede gerekirse tamamen emzin tek göğsünü bor dahaki seferde diğer göğsünü derken sırayla ver gazı da olmaz öyle ben öyle yapıyorum dene

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum uyuduğu zaman parmağınla çenesine dokun tekrar emmeye başlar, hastane de bana hemşireler gösterdi hemen uyuyorlar dokununca devam ediyorlar 🤗

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence doymuyor karnı doysa böyle yapmaz ilk 3 gün süt zaten tam gelmiyor sonradan emdikçe geliyor bol emzir birde bir göğsünü tamamen emzirmeden diğerine gecme çünkü asıl doyurucu süt sonradan gelir bırak yarım sâat kalsın memede gerekirse tamamen emzin tek göğsünü bor dahaki seferde diğer göğsünü derken sırayla ver gazı da olmaz öyle ben öyle yapıyorum dene
Gelmedi canım zaten hastanede gelmedi eve geldik evdede perşembe günü başladı almaya tam doymuyo evet mama veriuorum arada aç kalıp sarılık olmasın diye alalh korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet balım Kayra'm hala öyle 😂😂 ben direk olarak Kayra ile bir yere uzanıyorum uzandığını yerde emziriyorum uyuyunca yanından kalkıyorum diğer türlü ben onu, emzirip bırakınca yaygara kopuyor en iyisi çözüm bunu buldum.
😂😂😂Haha bende aynısı yapmaya çalıştım ama benim yusufum onu beceremedi bu sefer ona sinirlenip yaygarayi kopardı:))

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gelmedi canım zaten hastanede gelmedi eve geldik evdede perşembe günü başladı almaya tam doymuyo evet mama veriuorum arada aç kalıp sarılık olmasın diye alalh korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂Haha bende aynısı yapmaya çalıştım ama benim yusufum onu beceremedi bu sefer ona sinirlenip yaygarayi kopardı:))
Minik paşa yaa yerim onu şimdi nasıl kuzum

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyiz teyzesi uyuyoruz ama geceleri kök söktürüyoruz valla hele dogmuyosa anam ev ayağa kalkiyo 😂😂
Aç bırakma beni diye bağırıyordur 😂😂. Kayra da gece uyumuyor gündüz çok iyiyiz de gece sabaha kadar yanımda uyuyor 5 dkk da bır inga diyoruz sabah o uyurken uyuyor bende 😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Aç bırakma beni diye bağırıyordur 😂😂. Kayra da gece uyumuyor gündüz çok iyiyiz de gece sabaha kadar yanımda uyuyor 5 dkk da bır inga diyoruz sabah o uyurken uyuyor bende 😂😂

Hahaha valla aynı durumdayiz öyle zaman oluyoki sabah 9 u bile buluyo uyumasi aysenurcum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar