Sorum var Memeden ayirma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nidanın Annesi tarafından oluşturulan Memeden ayirma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 347 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Memeden ayirma
Konbuyu başlatan Nidanın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aliskanliksa eğer istediği zaman onunla oynayarak dikkatini başka yöne çekerek ona unutturacaksinzi kolay olmayacak.ama bunu daha cok gündüz yapın da. Azaltana kadar sonra gecede unutturmaya calisn .gece su verin mesela .tok olduğundan emin olun ama aç bebek bu kadar cok emmek ister genelde
Katılıyorum benim oğlum o aylarda yemwğin mutfakta olduğunu bildiği için gece kalkıp bizi mutfağa götürüp mama derdi. Aç olduğu için sütüm yetmiyordu belirli bir aydan sonra sütüm çok olsada onun karnını doyurmamaya başlamıştı. Şükür sorunh çözdük

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aliskanliksa eğer istediği zaman onunla oynayarak dikkatini başka yöne çekerek ona unutturacaksinzi kolay olmayacak.ama bunu daha cok gündüz yapın da. Azaltana kadar sonra gecede unutturmaya calisn .gece su verin mesela .tok olduğundan emin olun ama aç bebek bu kadar cok emmek ister genelde
Ac olmasi imkansız mamada yiyor çünkü mama yedikten sonra bile emmek istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet
Emzik emmiyormu canm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ac olmasi imkansız mamada yiyor çünkü mama yedikten sonra bile emmek istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet
O zaman alışknalık yapmış ne yazık ki . Çok zor bir durum oğlumda dediğim gibi az çekmedim gebe kalmasam bir süre daha öyle devam ederdim ama gece 10 kez uyanmak artık benimde bünmeye iyi gelmiyordu hatta diyordum az kaldı bıraktıracağım diye ama kıyamamıştım gebe olunca mecbur bıraktırdım . Şükür şuan gece bile uyanmıyor. Sana tavsiyem memeyi istediği zaman hemen verme mama ver onun yerine zamanla bakacak gece meme vermiyorsun o bu sefer karnı tok olduğu için uyanmayacakta. Şahsen ben ikinci bebeğimi de 15 . Ayından sonra kesmeyi düşünüyorum planım o yönde bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar