Meraba hanimlar bana akil fikirverwbilir misiniz..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Meraba hanimlar bana akil fikirverwbilir misiniz.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meraba hanimlar bana akil fikirverwbilir misiniz..
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynebb

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Annrsi yalniz babasi tok diye bisi diyemio çünkü eşime hep duygu sömürüsü yapiyo pislik kadin.. Ki guzelce konustuk bi kac kes anlamiyo evide ayıramıyoruz hersey cok pahali kiraya cikacaj gucumuz yok maalesef 😐
Eşinin başka kardeşi yokmu kuzum onlardamı aynı o kadınla başedilmez olan size ve ailenize olur baksana üzüntüden bebeğini dahi besleyemiyorsun. Kadın kocasızlıktan size sarmış

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğum yapali 2 ay 10 gun oldu ama ilkzamanlar kaynanam olacaak cadiyla problemlerim oldu cocugu ilk günden itibaren aglatamadim kaynanann basima dikilip ah vah ettigi icin o kadar cok karistiki tartıştık ama hala atlatamadim cocugu hic aglatmiyorum o yuzden ne istedigini anlayamıyorum evladimi tanıyamıyorum stresten sutum kesildi bide bu yüzden çok canım aciyo hep ağlıyorum hergun kaynanam olacaj kadina ah beddua ediyorum ölsün istiyorum kafayi yicem alt katta oturuyo her sesi dinliyor cocuk aglasada duyuyo biz eşimle yakinlassak gulsek onun icin bile ariyo bi sesler geliyo noluyo cocukmu durmuyo diye bizi dinledigini belli ediyo napicagimi sasirdim ne biçim insanlar varmış bu dünyada evliligimde burnumdan geldi annr olmakta. . nolur bana dua edin kurtulayim bu insandan.
Allahım ya böyle şeyler qerçekten benim çok sinirimi bozuyor.. kendileri iki ewlat büyüttüler die profesör kesiliyorlar her konuda.. kesinlikle bebeqini kendi şekline qöre büyüt bırakma tawiz werne qüçlü dur herkesin karşısında tawrın net olsun.. ewinde istediqin qibi dawran.. her telefon çaldığında da açma .. sen o rahatlıqı kesinlikle werme.. sen moralini bozarsan onlar daha çok bozar..

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benim kayınbaba bizde öyleyiz kapı sesine bile ariyo napiyirsuniz ne bu ses bilmem ne bende kocami sevdiğim için katlanyorum yoksa dk durmam bı evde eve misafir gelcek balkondan alıyorum bizim evin iki girişi var yine kapı sesini duyuyor ariyo kim geldi kim gitdi balkon kapısını açıyorum icersi hava alsın diye ona bile karisiyo sen kaynandan ben kayınbabada çekiyorum Canm Allah bize kolaylık versin
Amin Allah yardımcımız olsun cok zor seni çok iyi anlıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşinin başka kardeşi yokmu kuzum onlardamı aynı o kadınla başedilmez olan size ve ailenize olur baksana üzüntüden bebeğini dahi besleyemiyorsun. Kadın kocasızlıktan size sarmış
Eşim tek çocuk herseyi ona yüklüyolar genc yasta oda bıkmış herseyden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim tek çocuk herseyi ona yüklüyolar genc yasta oda bıkmış herseyden
Allahım ya böyle şeyler qerçekten benim çok sinirimi bozuyor.. kendileri iki ewlat büyüttüler die profesör kesiliyorlar her konuda.. kesinlikle bebeqini kendi şekline qöre büyüt bırakma tawiz werne qüçlü dur herkesin karşısında tawrın net olsun.. ewinde istediqin qibi dawran.. her telefon çaldığında da açma .. sen o rahatlıqı kesinlikle werme.. sen moralini bozarsan onlar daha çok bozar..
Ben tükendim artık cok kötüyüm aklim durdu care bulamiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar