Sorum var Merak ediyorum

• Konbuyu başlatan B..
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde B.. tarafından oluşturulan Merak ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merak ediyorum
Konbuyu başlatan B..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar 2 defa boş gebelik yaşadım ve 1bucuk yıl aradan sonra tekrar hamileyim 5 haftalık doktor randevuma 2gün var çok korkuyorum bu kezde aynı seyi yaşamaktan benim gibi bu tarz birşey yaşayıp sağlıklı bir hamilelik yaşayanlar varmı🙏
İçini ferah tut canım Allah'ın izniyle birşey olmaz 😘❤️🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar 2 defa boş gebelik yaşadım ve 1bucuk yıl aradan sonra tekrar hamileyim 5 haftalık doktor randevuma 2gün var çok korkuyorum bu kezde aynı seyi yaşamaktan benim gibi bu tarz birşey yaşayıp sağlıklı bir hamilelik yaşayanlar varmı🙏
Kuzum iyi düşün kötü düşünme iki tane boş gebelik oldu diye buda öyle olucak diye bişey yok Allah'ın izniyle bu sefer rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah

BN.

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut canım Allah'ın izniyle birşey olmaz 😘❤️🤲
İnşallah🤲 insan merak ediyor bir umut aynı şeyleri yaşayan varmıdır diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum iyi düşün kötü düşünme iki tane boş gebelik oldu diye buda öyle olucak diye bişey yok Allah'ın izniyle bu sefer rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
İnsallah çok teşekkür ederim🙏🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İçini ferah tut güzelim kötü düşünme Rabbim onları nasip etmmeil demek ki inşallah hayırlıs ile kontrolde kalp atışını duyacaksın miniğin 🤲🏻

BN.

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kuzum sen hep içini rahat tut
Allah razı olsun sağolun destekleriniz biraz olsun içimi ferahlatıyor🙏

İçini ferah tut güzelim kötü düşünme Rabbim onları nasip etmmeil demek ki inşallah hayırlıs ile kontrolde kalp atışını duyacaksın miniğin 🤲🏻
İnşallah güzel düşünceleriniz desteğiniz için çok teşekkür ederim🌸

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Güzelim hiç korkutma kendini her hamilelik aynı olucak sürekli aynısını yaşıcaksin diye bisey yok öyle olup saglikla evladını kucana alan insan çok aklından kötü nekativ şeyleri çıkart hayırla saglikla al evladını. Kucana inşallah güzel bir gebeliğin olur hep iyi düşün iyi olsun tamam mı. Guzelim😉🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun sağolun destekleriniz biraz olsun içimi ferahlatıyor🙏

İnşallah güzel düşünceleriniz desteğiniz için çok teşekkür ederim🌸
Rica ederim kuzum 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar