Merak ettiğim konu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Merak ettiğim konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,362 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Merak ettiğim konu
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar iyiki yakın değilim yoksa yemeye gelirdim🤭🙈
Gel ye kuzum 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba balım ben değil ama annem yaptı 2 hafta önce ilk önce güzelce dizdi bir leğene sonra sıcak suyu koydu üstüne tamamen içine işleyecek şekilde kapağını kapattı ve geceden sabaha kadar belirtti sıcak suda 1 gün sonra şişelere dal kısımları dış tarafa gelecek şekilde yerleştirdi ve hep kalın tuz koydu en son üstüne de gereğinden fazla tuz koydu ve kapattı şuan karanlık bir dolapta bekletiuoe
Sagol canım benim annende benim gibi yapmış içim rahatladı 🤗❤️

Canım bende yaprağı sıcak suya rengi değişime kadar bekletip sonra. Ne kadarlik sarma saricaksam ona göre bölüp soğuyunca buzdolabı poşetine koyup donrucuya attiyorum. İstediğim zmaan çıkarıp donu cozulunce sariyorum tuzu geçsin diye saatlerce suda bekletme derdi yok
Yaa oda mantıklı imis kuzum sağol canım benim 🥰

Bende sıcak suya koyup rengi değişince buz dolabı poşetine koyuyorum ama geçen sene senin yaptığın gibi yaptım birşey olmadı kış boyu kullandım sadece suyu azaldıkça su koydum
Sağol canım benim 🥰

Bizde öyle yapıyorduz canım hep ama bu sene üstüne sıcak su döküp poşetlere koyup buzluğa attık bir yemeklik kadar 😊 bir de böyle deneyelim dedik
Oda iyimis kuzum sağol canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar