Merhaba acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde buket16_ tarafından oluşturulan Merhaba acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 891 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan buket16_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bundan 25 26 gun önce eşimle ilişkiye girdik ilişki korunmaliydi fakat onun elinden benim vajinal bölgeme sperm geldi ertesi gün hapı kullandim ve 5 gün sonra adet oldum ve şuan 15 gün geçti yine adet oldum sizce hamilelik riski varmıdır
Hap adet düzensizliği yapmış olabilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Doğum kontrol hapını 1 gün bile kullanıp bıraksan 1 hafta içerisinde kanama gelir büyük ihtimalle ilaçtan kaynaklıdır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşbuldum güzelim çalışıyorum Yuşa Han da hastalıklarla cebelleşiyor 2 gün sonra 1 yaşına girecek. Sen nasılsın ne var ne çok?
Ya geçmiş olsun 💞 kıyamam ya şimdi nasıl oldu tekrarda. ad günü kutlu olsun paşamızın kuzum 🥰 iyi diyelim iyi olalım canım oğlumla kızımla uğraşıyorm benimde bazen delirmeme ramak kalıyor eşime beni Elazığa götür yatrsinlar diyorum 😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bundan 25 26 gun önce eşimle ilişkiye girdik ilişki korunmaliydi fakat onun elinden benim vajinal bölgeme sperm geldi ertesi gün hapı kullandim ve 5 gün sonra adet oldum ve şuan 15 gün geçti yine adet oldum sizce hamilelik riski varmıdır
Gebelik olmaz canım kullanmış olduğum hap düzenlilik yapmış büyük ihtimalle

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya geçmiş olsun 💞 kıyamam ya şimdi nasıl oldu tekrarda. ad günü kutlu olsun paşamızın kuzum 🥰 iyi diyelim iyi olalım canım oğlumla kızımla uğraşıyorm benimde bazen delirmeme ramak kalıyor eşime beni Elazığa götür yatrsinlar diyorum 😂
Teşekkür ederim bitanem hep iyi ol inşallah. Benim oğlanda seninkilerden farksız akıl ve ruh sağlığı hastanesinden beni bekliyorlar artık 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.