Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,899 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Bende Rabia kizlar 26 yasindayim aslen yozgatliyim istanbulda yaşıyorum. 5 yıllık evliyim ilk bebegim 21 haftalik hamileyim benimde biraz geç oldu bebegim ama gelişi güzeldi 😍 tanıştığıma memnun oldum 🤰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende Rabia kizlar 26 yasindayim aslen yozgatliyim istanbulda yaşıyorum. 5 yıllık evliyim ilk bebegim 21 haftalik hamileyim benimde biraz geç oldu bebegim ama gelişi güzeldi 😍 tanıştığıma memnun oldum 🤰
Yaa bende tanıştığıma memnun oldum kuzum şükür gelmiş ya canım buna şükür 🤲🏻 sağ salim kucağına al inşallah 🤲🏻. Yozgat'ın neresindensin canım birde abla mı diyim yoksa normal kuzum balım vs mi 🤭🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba aşkım ismim hülya 3senedir evliyim bebişim yok Ankara'da yaşıyorum @Kayra'nın Annesi 👶🏻
Sabır gülüm sabır inşallah olacak minik bir paşa yada prenses 😍😍. Ama ben sana limonlu kekin demeyi tercih ediyorum 🤭🤭eski ismindi 😍😍 ah hülya ah limonlu kekim 😂😂 ah cedric ahh üzümlü kekim😂😂

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭 Aygün.22

Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
İsmim Aygün.22 yaşındayım.Azərim.Baküdə oturuyom.16 aylık evliyim.7 aylık bir kızım var.İsmi Melek😇Tekarar 8 haftalık hamileyim☺
Kayramızda öp evezimize annesi💋

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İsmim Aygün.22 yaşındayım.Azərim.Baküdə oturuyom.16 aylık evliyim.7 aylık bir kızım var.İsmi Melek😇Tekarar 8 haftalık hamileyim☺
Kayramızda öp evezimize annesi💋
Oy oyy maaşla Allah balm öncelikle rabbim minipie uzun ömürler nasip etsin 🤲🏻. Ve gözün aydın 2. Minik yolda 😍😍 sağ slaim gelsin inşallah 🤲🏻. Sende Meleğimizi öp yerime 😍😍

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aşkım ismim hülya 3senedir evliyim bebişim yok Ankara'da yaşıyorum @Kayra'nın Annesi 👶🏻
Kuzum olur inşAllah.Dualarımızdasın.😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy oyy maaşla Allah balm öncelikle rabbim minipie uzun ömürler nasip etsin 🤲🏻. Ve gözün aydın 2. Minik yolda 😍😍 sağ slaim gelsin inşallah 🤲🏻. Sende Meleğimizi öp yerime 😍😍
Çokkk teşekkür edərim canm.Seni de, Kayramızıda çokkk seviyoz.Kaşş bir birimizi görmek şansımız olsaydı😮

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selamaleyküm ben candan yaş 32 biri 6 yaşında kızım biri 72 günlük oğlum var Kocaeli İzmit te oturuyorum evlendiğim 18 yıl oldu bebeklerimi tüp bebek tedavisi ile dünyaya getirdim bir evladım daha olsun istiyorum zorsuz zahmetsiz nasip etsin Rabbim inşallah 🤲 hamile anneler lohusa annelerden dua bekliyorum🤲🥰🌹☺️
Aynı gün doğurmuştuk saat farkı ile oğluşun büyük kuzum 🤭🤭. O gün her şeyden habersiz sana gözün aydın yazmıştım 😂😂. Rabbim inşallah bu sefer doğal yollarla nasip eder canım bir tane daha melek daha yaşın genç maşallah rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar