Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,897 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aa
Kızz Bayadır tanışıyoruz aslında ama benimde ismim Ayşenur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İsmim Ayşenur yaşım 21. Almanya doğumluyum denizlide yaşıyorum eşim van lı 1 hafta sonra dogumum var şimdi 39 haftalığız oğlum olucak allahın izniyle❤
Adaşım 😍😍 hayırlısı ile gelsin minik 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Kuzum beni biliyorsun 😊 bilmeyenler için adım Emine 32 yaşındayım. Anne Manisalı baba Sakarya Niğde de doğdum.😂 Karışık biraz. Şu anlık Elazığ dayım. 1 yaşında bir kızım var 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adım Cemile yaşım 22 Azeribaycanlıyam Bakı şehrinden eşimle 2 yıldı tanışıyorduk uzun mücadeleden sora sonunda evlendik 9 aylık evliyem 29 haftalık hamileyim ilk kızım olacak inşallah
Sağ salim gelsin minik 🤲🏻 tanıştığıma memnun oldum 😍

Adım Gülbahar 24 yaşındayım 4 yaşında oğlum 2.5 yaşında kızım var şuandada 30 haftalık hamileyim kızım olacak Allah ın izniyle 6 yıldır evliyim malatyalıyım ve burda yaşıyorum tanıştığıma memnun oldum canım ❤
Bende memnun oldum kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻

Kuzum beni biliyorsun 😊 bilmeyenler için adım Emine 32 yaşındayım. Anne Manisalı baba Sakarya Niğde de doğdum.😂 Karışık biraz. Şu anlık Elazığ dayım. 1 yaşında bir kızım var 🥰
😘

Ben de katılayım bari 😊😊 merhaba kızlar ismim Rabia. Minik bir gökçem var 15 gün önce doğdu. Kendim 26 yaşındayım din k öğretmeniyim şu an çalışmıyorum kızçeme bakıyorum. 2 yıllık evliyim. Yaramazım babası askerde iken doğdu baya bi entrika yaşattı bize. Onun haricinde şu an elhamdülillah iyiyiz 😊😊
😘

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Merhaba canım adımı biliyosn 😅 sivaslıym Sivas da yaşıyorum eşimle 5 senedir birlikteyiz 2 yıllık evliyim İlk bebeğim 4 aylık olduk 🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim gelsin minik 🤲🏻 tanıştığıma memnun oldum 😍

Bende memnun oldum kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻

😘

😘
Sağol canım Allah razı olsun ❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.