Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,862 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
M
Çok tatlı çok şeker harika annesin birtanem @Kayra'nın Annesi 👶🏻
Maşallah 🧿 maşallah güzelime 🥰❤️❤️ @Umutluuu sana da ayrı bi kanım kaynadı 🥰❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ooo belirtiler kayboldu bile kuzum şuan tek sıkıntım bu seferde göz nezlesi oldum 🤦🏻‍♀️yakamı bırakmıyor hastalık 😂😂Kayra da Allah'a binlerce şükür çok iyi yakalanmadı. Kızçeyi benim yerime bolca öp gamzem yakışıklı paşada sağ salim gelsin inşallah 🤲🏻

Aynen balım 😍
Bu postta biri eksik @Mervercan nerdee bı kaç gündür yok. Merak ettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
M

Maşallah 🧿 maşallah güzelime 🥰❤️❤️ @Umutluuu sana da ayrı bi kanım kaynadı 🥰❤️❤️

Bu postta biri eksik @Mervercan nerdee bı kaç gündür yok. Merak ettim
Biraz sıkıntıları var balım kendini toparlayıp öyle gelecek inşallah 🤲🏻.birde Yuşa baya zorluyor onu 🥺 bakalım hayırlısı ile gelseydi minik paşa

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Biraz sıkıntıları var balım kendini toparlayıp öyle gelecek inşallah 🤲🏻.birde Yuşa baya zorluyor onu 🥺 bakalım hayırlısı ile gelseydi minik paşa
Anladım kuzum. İyi olsun da biz özleyelim biraz bişey olmaz. Bende doğurdum diye pozitif bi post bekliyorum merveden hayırlısıyla 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Olsun canim uzak sayılmayız aynj topragiz

Masallh kuzum ne güzel erken anne olmussun
Sağol canım benim ❤️

Ooo belirtiler kayboldu bile kuzum şuan tek sıkıntım bu seferde göz nezlesi oldum 🤦🏻‍♀️yakamı bırakmıyor hastalık 😂😂Kayra da Allah'a binlerce şükür çok iyi yakalanmadı. Kızçeyi benim yerime bolca öp gamzem yakışıklı paşada sağ salim gelsin inşallah 🤲🏻

Aynen balım 😍
Ya inşallah kuzum daha iyi olursunuz oğlunla beraber
Sağol canım benim öperim kuzum sende benim yerime öp kuzum bebişi
Allah razı olsun cümlemizinki sağ sağlim doğum olsun inşaallah

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Ayy kuzum ikinizde çok tatlisiniz rabbim nazarlardan korusun sizi kayrayi cok merak ediyordum resim istemeye cekiniyordum açikcasi.minnak ya paşa 41 kere maşallah annesi saglikli hayirli bir ömrü olsun insallah

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Benim adımda güler 30 yaşındayım aslen Ardahanyilim Kastamonu ya gelin gittim ıstanbulda yaşıyorum 1 oglum 3 kizim var en küçük kızım 4 aylık oldu allahim herkese anne olmayı nasip etsin doğum yapicak olanlarda yardım etsin bi avazda kurtarsin 😊😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy kuzum ikinizde çok tatlisiniz rabbim nazarlardan korusun sizi kayrayi cok merak ediyordum resim istemeye cekiniyordum açikcasi.minnak ya paşa 41 kere maşallah annesi saglikli hayirli bir ömrü olsun insallah
Sağol kuzum benim 😘❤️

Sağol canım benim ❤️

Ya inşallah kuzum daha iyi olursunuz oğlunla beraber
Sağol canım benim öperim kuzum sende benim yerime öp kuzum bebişi
Allah razı olsun cümlemizinki sağ sağlim doğum olsun inşaallah
Amin kuzum 🤲🏻

Benim adımda güler 30 yaşındayım aslen Ardahanyilim Kastamonu ya gelin gittim ıstanbulda yaşıyorum 1 oglum 3 kizim var en küçük kızım 4 aylık oldu allahim herkese anne olmayı nasip etsin doğum yapicak olanlarda yardım etsin bi avazda kurtarsin 😊😊
Amin kuzum 🤲🏻❤️

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim gelsin minik 🤲🏻 tanıştığıma memnun oldum 😍

Bende memnun oldum kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻

😘

😘
Teşekkür ederim canım bende memnun oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar