Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,654 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Slam canm 😊 ismm Fatma Zehra 25 yaşındayım Bi oğlum 22 günlük kızım var 8 yıllık evliyim konyada oturuyorum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Balım adım gamze 22 yaşındayım bitane kızım var 9 aylık da hamileyim biliyorsun zaten 🥰 Diyarbakır'ın Ergani ilçesinin bir köyünde oturuyorum 3 yıla yakındır evliyim 🥰🥰

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Memnun olduk aysenur bende oya 26 yaşındayım ill bebeğime hamileyim sakarydana izmire gelim geldim evliliğinin 1ci senesi izmir sıcağına alışamadım hala 🤭

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Balım adım gamze 22 yaşındayım bitane kızım var 9 aylık da hamileyim biliyorsun zaten 🥰 Diyarbakır'ın Ergani ilçesinin bir köyünde oturuyorum 3 yıla yakındır evliyim 🥰🥰
😘Gamzemm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Memnun olduk aysenur bende oya 26 yaşındayım ill bebeğime hamileyim sakarydana izmire gelim geldim evliliğinin 1ci senesi izmir sıcağına alışamadım hala 🤭
Bende memnun oldum kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben İdil Songül adım 24,5 yaşındayım 😂iki defa evlenip aldatıldigim için boşandım 🙄🤔sanırım sorun bendeydi 😂ilk evliliğimden 2 tane çocuğum var kızım 6 oğlum 4 yaşında ikinci evliligimden 1 tane kızım oldu 31 günlük olduk bugün ilk asimizi yaptırdık hemen sustu😂 ama ben kötü oldum🥺 Bilecikte doğdum Eskişehir de büyüdum Ankara'da yaşıyorum hayata bakarmisin 😂😂Bende aynı şekilde çok bunaldım canim uyumak istiyor uyuyorum temizlik hastası ben evler temiz ama canım ev temizlemek istemiyor normalde iki günde bir evi talan ederdim ama yok canım istemiyor kızımı Kur'an'a verdim oğlum evde telsfin elinden hiç düşmüyor babamı parmağında oynatıyor yazık babama bendeki temizlik takıntısı ona geçti ben çıkar çıkmaz evleri silip süpürüyor çamaşırları yıkıyor Allah'ım annem yok ama babam annem gibi üzülüyorum yapma diyorum birlikte yaparız diyorum ama nafile iki çocuğumla babam ilgileniyor tabi bende Zeynep Simavera dan vakit kalırsa kendime de vakit ayırıyorum kendime gelmek istiyorum🥺 Ayrıca Kayra kuşumu öpüyorum nasıl iyi değil mi 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.