Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,772 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum aslında suan hiç bir şeyim yok ama tedbir amaçlı Kayra'yı öpmüyorum maskeyle duruyorum bakalım.ama çorbayı yapıp içerim tavsiye için teşekkür ederim 😘
Kuşum çok iyi geliyor bol bol su takviyesi al kıyamam Kayra kuşuma bugün bizimde işitme testi yapıldı tekrarlandı birinden gecememisti geçti çok şükür 🤲 baya bir kilo almışız 1,450 gram kadar inşallah iyi gidiyordur doktor çok güzel dedi ama kusmalar devam ediyor ya devam ederse 2 hafta sonra muhakkak getirin kalça ultrosununu beklemeden dedi kan ve idrar alacağız dedi 🥺

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuşum çok iyi geliyor bol bol su takviyesi al kıyamam Kayra kuşuma bugün bizimde işitme testi yapıldı tekrarlandı birinden gecememisti geçti çok şükür 🤲 baya bir kilo almışız 1,450 gram kadar inşallah iyi gidiyordur doktor çok güzel dedi ama kusmalar devam ediyor ya devam ederse 2 hafta sonra muhakkak getirin kalça ultrosununu beklemeden dedi kan ve idrar alacağız dedi 🥺
Geçmiş olsun meleğim 🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yarasın kuşuna benim babası geliyor mu 🧐
Evet bugün bizimle beraberdi barışmak istiyor 3 gündür konuşuyoruz ama boş vazgeçmem senden diyor hamileyken sevmiyorum diyordu şimdide 😁😁ya sabır bilmiyorum aklımı bulandırdi bugün çok iyidi Zeynep Simaverayi o yıkadı ilgilendi hastaneye birlikte götürdük civile gittik alışveriş yaptı baya bir ne bileyim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet bugün bizimle beraberdi barışmak istiyor 3 gündür konuşuyoruz ama boş vazgeçmem senden diyor hamileyken sevmiyorum diyordu şimdide 😁😁ya sabır bilmiyorum aklımı bulandırdi bugün çok iyidi Zeynep Simaverayi o yıkadı ilgilendi hastaneye birlikte götürdük civile gittik alışveriş yaptı baya bir ne bileyim
Sende var birşeyler gibime geliyor 🤭🤭🤭🤭 etkileşim olmuş gibi 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım adım Aleyna 23 yaşındayım 1 senelik evliyim.48 günlük güzeller güzeli bir tane kızım var ilk bebeğim.Samsunluyum.Bende Adıyaman'a gelin gittim ama İstanbul'da yaşıyorum 😊
Tanıştığımıça memnun oldum kuzum rabbim bağışlasım prensesli🤲🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy maşallah prensese inşallah sıkıntulı bir durum değildir balım 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk süründür sonra ne yaparsan yap gülüm

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
En genç anne benim heralde yaşım 18 1 yılık evliyim 2 aylık bir kızım var🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.