Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,675 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmş olsun canım ya bu hastalk yine hortladı baya. Evet ilk sana demştm cnsyti 😊 amin canım saolasın rabbım hepimizi korusun sağlık versin😊🤲🌷
Sağol kuzum şükür atlattım da tedbir amaçlı hala yakışıklıyı öpmüyorum 🤭🤭

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım çok sevindim ama eminmisin size iyi bir gelecek verebilecekmi iyi düşün canım hani karısı var felan diyodun canım hakkınızda hayırlısı olsun bende 18 yaşımda boşanmıştım kızım ozaman 1yaş 8 aylıktı zor babasız çocuk büyütmek şimdi kızım 6 yaşında ikinci evliliğimden bi bebişim var 1buçuk sene olacak evleneli ilk başlarda çok güven problemi yaşadım eşimden dolayı değil öncekinden dolayı uzun oldu kusura bakma şartlarını baştan koy
Benimde seninle aynı durumum kuşum benimde kızım 6 yaşında oğlum 4,5 yaşında tek başıma büyüttüm ne zorluklarla çok şükür işim vardi ama neler çektim bende bana bir ton borç kakti gitti vallah maaşım borçlara gitti temizliklerw gittim anlimin teri ile kazandım çevremdeki herkes dört gözle kötü yola dusmemi beklerken ben yeri geldi sabahlara kadar milletin evini temizledim şimdi çok şükür düzenli bir hayatım cebimde kalan maaşım var ama haklısın ben yokum bu yolda 🙄😔

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlarsın 🤲🤲 bende büşra 26 yaşındayım 8 senelik evliyim manisalıyım😁 6 yaşında bi oğlum 3 yaşında bi kızım var ve 20 haftalık hamileyim ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlarsın 🤲🤲 bende büşra 26 yaşındayım 8 senelik evliyim manisalıyım😁 6 yaşında bi oğlum 3 yaşında bi kızım var ve 20 haftalık hamileyim ❤️
Maşallah canım tanıitığıma memnun oldum rabbim evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin inşallah minipine de sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻 teşekkür ederim kuzum 😘

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Geçmiş olsun canım neyi var Kayra beyin. Bende bilmeyenler için adımı paylaşıyım benim adım Serpil ilk kızım Ayşe Reyhan 4 buçuk yaşında ikinci kızım in adı Nazife son olarak oğlumun adı Mustafa Ali ve 6 aylık olacak ayın 6 sında inşallah 22 yaşındayım ve görücü usulü evlendim çok şükür eşim ile aramız gayet iyi 🤗🥰🌹 herkese mutluluk lar dilerim

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde seninle aynı durumum kuşum benimde kızım 6 yaşında oğlum 4,5 yaşında tek başıma büyüttüm ne zorluklarla çok şükür işim vardi ama neler çektim bende bana bir ton borç kakti gitti vallah maaşım borçlara gitti temizliklerw gittim anlimin teri ile kazandım çevremdeki herkes dört gözle kötü yola dusmemi beklerken ben yeri geldi sabahlara kadar milletin evini temizledim şimdi çok şükür düzenli bir hayatım cebimde kalan maaşım var ama haklısın ben yokum bu yolda 🙄😔
Canım hakkında hayırlısı olsun fikrin değişti galiba ben seni etkilemek istemem keşke iyi olun allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum erkeklere güven olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım neyi var Kayra beyin. Bende bilmeyenler için adımı paylaşıyım benim adım Serpil ilk kızım Ayşe Reyhan 4 buçuk yaşında ikinci kızım in adı Nazife son olarak oğlumun adı Mustafa Ali ve 6 aylık olacak ayın 6 sında inşallah 22 yaşındayım ve görücü usulü evlendim çok şükür eşim ile aramız gayet iyi 🤗🥰🌹 herkese mutluluk lar dilerim
Memnun oldum balım Kayra iyi şükür ben covit geçirdim de Kayra beye bulaşmasın diye bin bşr takla attım ve başardım şükür. Maşallah kuzum rabbim evlatlarını size bağışlasın 🤲🏻. Memnun oldum bu arada ve teşekkür ederim 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar