Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,677 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Merhaba canım bende Cansu 22 yaşındayım ankarada yaşıyorum çorumluyum eşim Ankaralı 31 haftalik hamileyim 11 aylık evliyim öyle işte 😄😍☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım bende Cansu 22 yaşındayım ankarada yaşıyorum çorumluyum eşim Ankaralı 31 haftalik hamileyim 11 aylık evliyim öyle işte 😄😍☺️
Yaa memnun oldum balım Ankara'nın neresinde oturuyorsun bende şuan annemin yanında yani Ankara'da yım bu arada rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Merhaba Canım Memnun oldum adım Ebru 27 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum 8 yaşında kızım 6yasinda oğlum var şuanda 28 haftalık hamileyim mirac beyi bekliyorum 10 senelik evliyim 😊😊😍😍💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Merhaba Canım Memnun oldum adım Ebru 27 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum 8 yaşında kızım 6yasinda oğlum var şuanda 28 haftalık hamileyim mirac beyi bekliyorum 10 senelik evliyim 😊😊😍😍💕
Oyy maşallah rabbim daim etsin inşallah kuzum darısı benim başıma 🤲🏻. Ankara'nın neresindensin balım.memnum oldum tanıştığıma sağ salim gelsim Miraç bey 🤲🏻❤️

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Oyy maşallah rabbim daim etsin inşallah kuzum darısı benim başıma 🤲🏻. Ankara'nın neresindensin balım.memnum oldum tanıştığıma sağ salim gelsim Miraç bey 🤲🏻❤️
Teşekkür ederim amin inşallah canım sanada Maşallah canım bu arada geçmiş olsun geçende yazmıştım postuna inşallah daha iyisinizdir Keçiören deyim canım inşallah Allah razı olsun canım benim ♥️🌸🌸😊

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim amin inşallah canım sanada Maşallah canım bu arada geçmiş olsun geçende yazmıştım postuna inşallah daha iyisinizdir Keçiören deyim canım inşallah Allah razı olsun canım benim ♥️🌸🌸😊
Allah razı olsun gülüm 😘♥️ aaa yakınız bende mamaktayım 🤭🤭 şükür iyiyiz canım ben coviti Kayra'ya bulaştırma dan atlattım 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerdesin kız sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar