Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,774 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet bugün bizimle beraberdi barışmak istiyor 3 gündür konuşuyoruz ama boş vazgeçmem senden diyor hamileyken sevmiyorum diyordu şimdide 😁😁ya sabır bilmiyorum aklımı bulandırdi bugün çok iyidi Zeynep Simaverayi o yıkadı ilgilendi hastaneye birlikte götürdük civile gittik alışveriş yaptı baya bir ne bileyim
Ay canım çok sevindim ama eminmisin size iyi bir gelecek verebilecekmi iyi düşün canım hani karısı var felan diyodun canım hakkınızda hayırlısı olsun bende 18 yaşımda boşanmıştım kızım ozaman 1yaş 8 aylıktı zor babasız çocuk büyütmek şimdi kızım 6 yaşında ikinci evliliğimden bi bebişim var 1buçuk sene olacak evleneli ilk başlarda çok güven problemi yaşadım eşimden dolayı değil öncekinden dolayı uzun oldu kusura bakma şartlarını baştan koy

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay canım çok sevindim ama eminmisin size iyi bir gelecek verebilecekmi iyi düşün canım hani karısı var felan diyodun canım hakkınızda hayırlısı olsun bende 18 yaşımda boşanmıştım kızım ozaman 1yaş 8 aylıktı zor babasız çocuk büyütmek şimdi kızım 6 yaşında ikinci evliliğimden bi bebişim var 1buçuk sene olacak evleneli ilk başlarda çok güven problemi yaşadım eşimden dolayı değil öncekinden dolayı uzun oldu kusura bakma şartlarını baştan koy
Balım ayıptır sorması 6 yaşında ki kızın siiznle mi yaşıyor

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
35 yaşndaym ilk gebeliğim eşimin görevleri sayesinde 3sene bekledik yanyana kalabilip bebeğimizin olmasını şükür nasip oldu aslen bilecik liyiz ama kocaeli de yaşıyoruz 30 senedir buradada evliyim. Son 40 günüm nasipse kızım olacak adım ayşe😊😊😊 senle tam tanışamadıydık konştyduk ama canım😊😊 bu arada benımde eşim ordu lu😁

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
30 yaşındayım ilk bebişim :) İzmirde yaşıyorum dogma büyüme izmirliyim :) 1 hafta sonra 4 aylık olucak kızım :) bu arada kayraya neden dokunamıyorsun kuzucum ne oldu.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eett konuştuk balım adını biliyordum ama 🤭🤭 rabbim sağ slaim kavuştursun minik kızına cinsiyetini ilk bana söylemiştin 😂😂unutmadıysan
35 yaşndaym ilk gebeliğim eşimin görevleri sayesinde 3sene bekledik yanyana kalabilip bebeğimizin olmasını şükür nasip oldu aslen bilecik liyiz ama kocaeli de yaşıyoruz 30 senedir buradada evliyim. Son 40 günüm nasipse kızım olacak adım ayşe😊😊😊 senle tam tanışamadıydık konştyduk ama canım😊😊 bu arada benımde eşim ordu lu😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A.i

Amin canım cumlemizinkini inşallah Allah analı babalı büyütsün. Amin 🤲❤️🥰
Amin kuzum amin

Maşallah kuzm nasıl büyümüş prenses..
Ya covit oldum Kayra'ya geçmesin diye elimden geleni yaptım ve başardım sanırım geri atlwttım şükür ve Kayra beyde covit belirtisi yok ama bulaşmasın diye çocuğumun altını bile değiştirmedim yanımda yatıramqsım maske ile sadece emzirmek için alıyordum şükür ona bulaşmadı ya 🤲🏻
30 yaşındayım ilk bebişim :) İzmirde yaşıyorum dogma büyüme izmirliyim :) 1 hafta sonra 4 aylık olucak kızım :) bu arada kayraya neden dokunamıyorsun kuzucum ne oldu.

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Eett konuştuk balım adını biliyordum ama 🤭🤭 rabbim sağ slaim kavuştursun minik kızına cinsiyetini ilk bana söylemiştin 😂😂unutmadıysan

Amin kuzum amin

Maşallah kuzm nasıl büyümüş prenses..
Ya covit oldum Kayra'ya geçmesin diye elimden geleni yaptım ve başardım sanırım geri atlwttım şükür ve Kayra beyde covit belirtisi yok ama bulaşmasın diye çocuğumun altını bile değiştirmedim yanımda yatıramqsım maske ile sadece emzirmek için alıyordum şükür ona bulaşmadı ya 🤲🏻
Çok geçmş olsun canım ya bu hastalk yine hortladı baya. Evet ilk sana demştm cnsyti 😊 amin canım saolasın rabbım hepimizi korusun sağlık versin😊🤲🌷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar