Merhaba arkadaşlar yürüteç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde nur88888 tarafından oluşturulan Merhaba arkadaşlar yürüteç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 900 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Merhaba arkadaşlar yürüteç
Konbuyu başlatan nur88888
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kalabalık ortamdan uzak durmak lazım doktorumuz bizi baya uyardı bu konuda . Çok geçmiş olsun canım valla çok zor ya
Evet canım ama çocukları bırakacak kimsem yok gitmiyincede ayıp olur bizde gelmişlerdi diye gittik küçüyüm anne sütü alıyor hemen iyleşdi büyük kızımın hala burnu akıyor

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım ama çocukları bırakacak kimsem yok gitmiyincede ayıp olur bizde gelmişlerdi diye gittik küçüyüm anne sütü alıyor hemen iyleşdi büyük kızımın hala burnu akıyor
Çok geçmiş olsun canım benim büyüğünw nanw limon içir

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim bebeğim erkek bebeği ayın 12 sende 5 aylık olucak ama bir kere örümcek dedikleri yürüteçe bindirdim oda çok sevdi geri geri gitti öne doğru geldi kaç aylıkken yurutece bindirmem lazım yardımcı olur musunuz ?
Ben oğlumu 4 qylik iken bildirmeye başladım kaynanam aldi yürütecini günde 3 4 kere bindiriyorum ben

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla millete iyi cesaret var kız . Doktorumuz kayra da ayra da fa kesin olarak uyarmıştı beni ayra da yine söyledi 6. Ayından önce koyma ki 6 aylık olunca destekli bile oturmazsa koyma dedi. Bekliyoruz bakalım
Kuzum bende şaşırıyorum doktorunuz bize koyma derdi ben koyardım arada oturduğunda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar