Merhaba canlarım ♥️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çiçek20 tarafından oluşturulan Merhaba canlarım ♥️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,688 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Merhaba canlarım ♥️🥰
Konbuyu başlatan Çiçek20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selam canlarım benim güzel arkadaşlarım nasılsınız sizleri çox özlədim ben uzun süredir aranızda yokdum 🥹arada sırada uygulamaya giriyordum ama yazmaya fırsatım olmuyordu nasılsın kimler ne yapıyor kimler doğum yapdı hepinizi çok ama çok özlədim
Cicegimmmmmmm seni çok özledim canım arkadasimmmmmmm iyi ki geldin🥺🥺🥺

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Selam canlarım benim güzel arkadaşlarım nasılsınız sizleri çox özlədim ben uzun süredir aranızda yokdum 🥹arada sırada uygulamaya giriyordum ama yazmaya fırsatım olmuyordu nasılsın kimler ne yapıyor kimler doğum yapdı hepinizi çok ama çok özlədim
Çiçeğim gelmiş hoş gelmiş çok çok çok özledim seni yaaa hosgeldin sefa getirdin bebeğim iyim şükür doğuma haftaları sayiyom sen nasilsin

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Çiçeğim gelmiş hoş gelmiş çok çok çok özledim seni yaaa hosgeldin sefa getirdin bebeğim iyim şükür doğuma haftaları sayiyom sen nasilsin
Hoş buldum demetim bende sizleri hepinizi çox özledim nasılsın nasıl gidiyor hamilelik bende gün sayıyorum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim bebeğim yoklugun çok belliydi😔😔😔♥️♥️♥️ çok mutlu oldum geldiğine 💕💕💕🤲
Çokk sevindim hep iyi ol bitanem iyki varsız ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim bebeğim yoklugun çok belliydi😔😔😔♥️♥️♥️ çok mutlu oldum geldiğine 💕💕💕🤲
Çokk sevindim hep iyi ol bitanem iyki varsız ♥️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ayyy aşkimm haralarsansan🥺🥺🥺 axirki geldinnn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar