Sorum var Merhaba güzellerim 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Merhaba güzellerim 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba güzellerim 😇
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun adı Eymen Aras şuanki de erkek olsaydı muhammed efe istiyordum ama kızmış belki fikir olur sana canım
Muhammed çok güzel Bi isim bir evde Muhammed ismi varsa o ev bereketle dolunuyor cnm ve teşekkür ederim☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mustafa Ali ne kadar güzel
Aynen cnm

Mustafa Ali ne kadar güzel
Aynen cnm

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum ben oğluşumun adını Yuşa han koyacağım belki sanada bi öneri olur. Ona ek olarak Alparslan, kayra gibi isimlerde hoşuma gidiyor
Amin inş cnm hayırlısıyla Kayra çok güzel yuşa han çok değişik güzel Bi isim de güneydoğulular isimleri çok bozuyor😃yuşa han koysam Allah bilir nasıl seslernecekler oğluma😂geçen kaynanama dedi oğluma Eymen buğra koyucam dedim herkes alay eder gibi başka isim mi yok dediler sinirlerimi zıplattılar yine ama tavsiyen için teşekkür ederim kuşum Kayra aklımda ama☺️

Ben bide ilerde mevki makam sahibi olunca ağır güzel bir isim olsun seviyorum mesala avukat Mustafa Ali soyisim birde güzel yakisiyor
Aynen cnm inş rabbim o günleri gösterir☺️🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin inş cnm hayırlısıyla Kayra çok güzel yuşa han çok değişik güzel Bi isim de güneydoğulular isimleri çok bozuyor😃yuşa han koysam Allah bilir nasıl seslernecekler oğluma😂geçen kaynanama dedi oğluma Eymen buğra koyucam dedim herkes alay eder gibi başka isim mi yok dediler sinirlerimi zıplattılar yine ama tavsiyen için teşekkür ederim kuşum Kayra aklımda ama☺️

Aynen cnm inş rabbim o günleri gösterir☺️🤲
Haklısın kuzum sadece Güneydoğu değil yaşlı kısımdada genellikle bu sorunla karşılaşıyoruz 😅 Ben rüyamda gördüğüm için koyacağım bu ismi mecburen alışılacak artık 😅

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Canım miraçda güzel .ben asil koycadım vazgectim miraç koymayı düşünüorum
Evt miraçta çok güzel Bi isim sen doğum yapmadın dimi cnm

Haklısın kuzum sadece Güneydoğu değil yaşlı kısımdada genellikle bu sorunla karşılaşıyoruz 😅 Ben rüyamda gördüğüm için koyacağım bu ismi mecburen alışılacak artık 😅
Aynen cnm anne baba karar verdimi gerisi boş ama benim kaynana eşime yok şu bu diyor

Aynen cnm anne baba karar verdimi gerisi boş ama benim kaynana eşime yok şu bu diyor
Ali Asaf
Muhammet Emir
Göktuğ
Kayra 🔥💫
Duha
Yuşa
Ya benimde aklımda Kayra kaldı güzel bi isim☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar