Merhaba kızlar aranızda yeniyim nasılsınız baklaim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saniye halifeoğlu tarafından oluşturulan Merhaba kızlar aranızda yeniyim nasılsınız baklaim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba kızlar aranızda yeniyim nasılsınız baklaim
Konbuyu başlatan Saniye halifeoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Saniye halifeoğlu

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
İyim benende 35 +3 😍😍🥰çok heyecanlıyım bide ilk bebek ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyim bende canım benim Yaa şimdi nasılda tatlı 🥰🥰çok şükür dogurmusun bende heyecwnla bebeğimi bekliyom 💋😍🥰
Kiz mawallah bende saniyorum yeni hamilesin az kaldi yaa bebeyine kavuwmana sag salmatt 🤲🏻😍😍 evet xoook tatli op op doyamiyorumm benimde ilkim rabim kimenin kucagini bow birakmasin🤲🏻♥️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çok yürüyüş yaptım ondan bacaklarım kasıklarım belim falan ağrıyor gebelik işte 😅😅 ama şükür iyiyiz ☺️☺️ sende hoşgeldin iyiki geldin 🤗🤗 kaçıncı haftadasın ben 20 haftalığım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba❤hoş geldin benim nişanim gelmiş😃şimdi bebeyimin ne zaman geleceyni bekliyorum
Hadi gözün aydın az kalmış demek ki nişan gelince bebek gelirmiş 😍😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba Kuzum hoşgeldin aramıza 🤗♥️
İyiyiz canım keyifli geçiyor oğluşum la, bizde emekleme alıştırmaları yapıyoruz bakalım ne kadar sürecek, ne zmn emeklemeye başlayacak 🤗😍😀
Sen nasılsın az kalmış bebeğine kavuşmana , rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🙏♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar