Merhaba kızlar bu yaşadığım yerleşme kanaması mi tiksinen bakmasın resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde suskungirl44 tarafından oluşturulan Merhaba kızlar bu yaşadığım yerleşme kanaması mi tiksinen bakmasın resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,725 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Merhaba kızlar bu yaşadığım yerleşme kanaması mi tiksinen bakmasın resimli
Konbuyu başlatan suskungirl44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merveceyhan

suskungirl44

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar adetime 7 gün kala böyle akıntı geldi açık renkli sümüksü bir akıntı rengi pembeye yakın başka gelmedi ertesi gün oldu sadece sildikce gelen akıntı oldu bir pedi çok doldurmadi ertesi gün kesilmisti resimde koyuyorum nolur resim için k bakmayın hakkınızı helal edin bilen vardır illaki dedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar adetime 7 gün kala böyle akıntı geldi açık renkli sümüksü bir akıntı rengi pembeye yakın başka gelmedi ertesi gün oldu sadece sildikce gelen akıntı oldu bir pedi çok doldurmadi ertesi gün kesilmisti resimde koyuyorum nolur resim için k bakmayın hakkınızı helal edin bilen vardır illaki dedimEkli dosyayı görüntüle 4552Ekli dosyayı görüntüle 4551
En son ilişki ne zaman oldu canım yada ilk kez mi ilişki yaşadın ondan dolayı da olabilir ama pembe değilde kırmızı gibi duruyor sanki regl başlangcı gibi

suskungirl44

Kayıtlı Üye
rank
En son ilişki ne zaman oldu canım yada ilk kez mi ilişki yaşadın ondan dolayı da olabilir ama pembe değilde kırmızı gibi duruyor sanki regl başlangcı gibi
Ya ne zaman bilmiyorum ama 2 güne bir oluyo da yo ilkkkez deil cnm 8 yıllık evliyim adet ise çok az oldu ped dolmadı bile bilmiyorum ya teşekkür ederim cnm cvp verdiğin için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya ne zaman bilmiyorum ama 2 güne bir oluyo da yo ilkkkez deil cnm 8 yıllık evliyim adet ise çok az oldu ped dolmadı bile bilmiyorum ya teşekkür ederim cnm cvp verdiğin için
Bir an yeni evlendin sandım ama öylede değilmiş ilk kez mi başına geliyor canım mevsim geçişi yüzünden de olabilir. Rica ederim bu arada ne demek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar adetime 7 gün kala böyle akıntı geldi açık renkli sümüksü bir akıntı rengi pembeye yakın başka gelmedi ertesi gün oldu sadece sildikce gelen akıntı oldu bir pedi çok doldurmadi ertesi gün kesilmisti resimde koyuyorum nolur resim için k bakmayın hakkınızı helal edin bilen vardır illaki dedimEkli dosyayı görüntüle 4552Ekli dosyayı görüntüle 4551
İlk adet gecikmende test yapmanı öneririm canım genelde adetin düzenli mi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Adet başlangıcı gibi canım mevsim değişikliğinden oluyor bazen ben bu ay 2 defa oldum mesela

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar