Merhaba kızlar bu yaşadığım yerleşme kanaması mi tiksinen bakmasın resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde suskungirl44 tarafından oluşturulan Merhaba kızlar bu yaşadığım yerleşme kanaması mi tiksinen bakmasın resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,788 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Merhaba kızlar bu yaşadığım yerleşme kanaması mi tiksinen bakmasın resimli
Konbuyu başlatan suskungirl44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merveceyhan

elifacar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar adetime 7 gün kala böyle akıntı geldi açık renkli sümüksü bir akıntı rengi pembeye yakın başka gelmedi ertesi gün oldu sadece sildikce gelen akıntı oldu bir pedi çok doldurmadi ertesi gün kesilmisti resimde koyuyorum nolur resim için k bakmayın hakkınızı helal edin bilen vardır illaki dedimEkli dosyayı görüntüle 4552Ekli dosyayı görüntüle 4551
Düşüktür bence aynısı olmuştu bende sümük gibiyse düşüktür

nedir

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar adetime 7 gün kala böyle akıntı geldi açık renkli sümüksü bir akıntı rengi pembeye yakın başka gelmedi ertesi gün oldu sadece sildikce gelen akıntı oldu bir pedi çok doldurmadi ertesi gün kesilmisti resimde koyuyorum nolur resim için k bakmayın hakkınızı helal edin bilen vardır illaki dedimEkli dosyayı görüntüle 4552Ekli dosyayı görüntüle 4551
merhaba su an bende de aynisi var reglime 3-5 gun var 6 gun once de bir cinsel iliskim olmustu ama ice bosalma gibi bi durum olmamisti yerlesme kanamasi mi diye cok korktum sadece tuvaletten sonra peceteye silince pihti gibi kanimsi geliyor sizin sonuc ne oldu acaba

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin insallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
merhaba su an bende de aynisi var reglime 3-5 gun var 6 gun once de bir cinsel iliskim olmustu ama ice bosalma gibi bi durum olmamisti yerlesme kanamasi mi diye cok korktum sadece tuvaletten sonra peceteye silince pihti gibi kanimsi geliyor sizin sonuc ne oldu acaba
Regline 3 5 gün var ve 6 gün önce cinsel birliktelik oldu ise gebelik yoktur canım . Zaten olsa dahi şuan hemen böyle belirtiler olmaz üzerinden en az 14 gün geçmesi lazım anlayacağın. Yeni evli isen normal yada ilk kez cinsel beraberlik yaşadıysan bu gibi durumlar olabilir. Mevsimsel geçişlerde bu gibi durumlara neden oluyor

nedir

Kayıtlı Üye
rank
Regline 3 5 gün var ve 6 gün önce cinsel birliktelik oldu ise gebelik yoktur canım . Zaten olsa dahi şuan hemen böyle belirtiler olmaz üzerinden en az 14 gün geçmesi lazım anlayacağın. Yeni evli isen normal yada ilk kez cinsel beraberlik yaşadıysan bu gibi durumlar olabilir. Mevsimsel geçişlerde bu gibi durumlara neden oluyor
cok tesekkurler cok korktum su an hamile kalmak en son istedigim seylerden biri cunku ilk defa boyle bir kanama oldu o yuzden acaba yerlesme kanamasi mi demistim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
cok tesekkurler cok korktum su an hamile kalmak en son istedigim seylerden biri cunku ilk defa boyle bir kanama oldu o yuzden acaba yerlesme kanamasi mi demistim
Rica ederim bana düşmez ama gebelik düşünmüyor isen korunsan iyi olur . Yoksa istesen de istemesen de gebelik oluyor anlayacağın 😂😂

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

eminesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim buyle geldi ama daha adetim biteli yedigun oldu neden gene geldi anlamadim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar