"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
İyiz canım sen nasılsın benim kızımda diş çıkarmaya çalışıyor ama bir türlü çıkmıyor bazen ateşi cikiyo ishali hala devam ediyor ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son düzenleme:

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bizimde aynı kaç aydır ağrı çekiyor hala birşey yok
Doktor diş jeli yazdı zararli diye almadım ama benim kuzenimin kızı benim kızımdan küçük o diş jeli sürdü diye iki dişide çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor diş jeli yazdı zararli diye almadım ama benim kuzenimin kızı benim kızımdan küçük o diş jeli sürdü diye iki dişide çıktı
Sen kullanıyor musun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen kullanıyor musun canım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Ne yapıyorsunuz Çocuklar nasıl gebelik nasıl gidiyor Fazla giremiyorum Postlara fazla Cevap Veremiyorum Ogluşum Hala Diş Cıkarmadı Çok Ağlıyor Çok Huysuz Sabahlara Kadar Yatmıyor Özledim Sizleri 😘❤️
Mrb cnm yeni oturdum cnm ya yoruldum mevlüt vardı bugün geçer inşallah cnm ya 😘 sen nasıl oldun

Tüm sayfalar yüklendi.