Merhaba Kızlar 🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Merhaba Kızlar 🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,501 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba Kızlar 🌹
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum inşallah hazirlik yapıyorum Allah'ım icinde büyütmeyi nasip etsin inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah🤲🏻
İnşaallah canım ben hiç inanmıyorum 31 3gun olduk bi mucize gibi bakalım kaç hafda daha gidecez hayırlısıyla sağ salim gelsin kızım bişey isdemem doktur 35 hafdaya kadar isdiyo bakalım o kadar gide bilirim 🤲🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynı odada mı kalıyorsunuz canım peki . Çok şükür kaç gündğr aklımdaydınız kuzum ya
Canım beslenmesi duzelirse anne bebek uyum odası varmış oraya alacaz dedi doktor ararız dediler 🥰🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İns
İnşaallah canım ben hiç inanmıyorum 31 3gun olduk bi mucize gibi bakalım kaç hafda daha gidecez hayırlısıyla sağ salim gelsin kızım bişey isdemem doktur 35 hafdaya kadar isdiyo bakalım o kadar gide bilirim 🤲🥰
İnşallah gidersim inşallah birtanem🥰🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım beslenmesi duzelirse anne bebek uyum odası varmış oraya alacaz dedi doktor ararız dediler 🥰🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İns

İnşallah gidersim inşallah birtanem🥰🤲🏻
Düzelir düzelir inşallah o odada bizde kaldık kuzum 😍😍sana o kadar iyi gelecek ki hele umuta süresiz annesinin kokusunu alacak paşa 😍😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam Canım Arkadaslarım Beni Soran Mesaj Atanlardan Allah Razı Olsun İnşallah Ben Çok Şükür İyiyim Bebeğimde iyiye Gidiyor Rabbime Şükürler Olsun Oğlumu Kucagima Alıyorum Bana Şifa Kokusu 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻💙 Giremiyorum rabbim hepinizden razı olsun 72 günlük olduk🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Oyy maşallah rabbim hayırlısıyla evinize gitmenizide nasip etsin inşallah

Selam Canım Arkadaslarım Beni Soran Mesaj Atanlardan Allah Razı Olsun İnşallah Ben Çok Şükür İyiyim Bebeğimde iyiye Gidiyor Rabbime Şükürler Olsun Oğlumu Kucagima Alıyorum Bana Şifa Kokusu 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻💙 Giremiyorum rabbim hepinizden razı olsun 72 günlük olduk🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allah bağışlasın cnm çok mutlu oldum iyi olmanızarabbim dhaada iyi olursunuz dualrim sizinle cnm 🙏🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.