Sorum var Merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tunarın annesi tarafından oluşturulan Merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 735 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba
Konbuyu başlatan Tunarın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hoş geldin kuzum bu haftalarda ağrıların olması normal benimde sol kasigim çok arıyordu bebek yerlesmesi ama ağrım şiddetli ise bi acile görün kuzum kese de bebek göründumu yakın zamanda doktoruna gittinmi
Hoşbulduk canım.yarın ilk kes gitcem.evde test yaptım 2 çizgi çıktı.1 haftadır adetim gecikdi.proqramın hesapladığına göre.5hafta 3 günlük hamileymişim.yarın randovüm var bakalım ne diycek doktor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk bi kaç ay normal bu
Teşekkür ederim canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hoşbulduk canım.yarın ilk kes gitcem.evde test yaptım 2 çizgi çıktı.1 haftadır adetim gecikdi.proqramın hesapladığına göre.5hafta 3 günlük hamileymişim.yarın randovüm var bakalım ne diycek doktor.
Doktorun daha iyi bilir kuzum sen doktoruna daniş birde rabbim hakkında hayırlı olanı nasıp etsin kuzum🙏🤲❤ ilk gebelikmi🤗

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun daha iyi bilir kuzum sen doktoruna daniş birde rabbim hakkında hayırlı olanı nasıp etsin kuzum🙏🤲❤ ilk gebelikmi🤗
Sağol canım.yok 2 ci gebelik.genç anneyim
Maşallah kuzum rabbim bağışlasın 🤲🙏🤗 kaç yaşındasın canım
22.yaşındayım ilk çocuğum 7 yaşında.nasip olursa buda 2 ci olcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asenada çok genç annelerimizden @Asena.ase 🤗😍
Maşallah♡

Tüm sayfalar yüklendi.