Merhaba.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BuseSemih tarafından oluşturulan Merhaba. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba.
Konbuyu başlatan BuseSemih
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

BuseSemih

Kayıtlı Üye
rank
Daha öncede burda yazmıştım. Sorum bu sefer farklı olacak.. 2-9 Ekim arası adet gördüm. 16-23 Ekim arasi ara kanamam oldu. Doktora gittim bana duphaston verdi kanamam zaten azalarak durdu. Fakat.. ben 29 Ekim'de tekrar adet gorur gibi oldum. İlk başta kahverengi leke sonrasında kırmızı gibi pembemsi akıntı 3 gün devam etti
azaldı bitti 3 günde. Şimdi hanımlar ben Kasım'da ne zaman adet görebilirim.? Adet zamanım hangisine bağlı olmuş olacak. Bilginiz var mi??

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Daha öncede burda yazmıştım. Sorum bu sefer farklı olacak.. 2-9 Ekim arası adet gördüm. 16-23 Ekim arasi ara kanamam oldu. Doktora gittim bana duphaston verdi kanamam zaten azalarak durdu. Fakat.. ben 29 Ekim'de tekrar adet gorur gibi oldum. İlk başta kahverengi leke sonrasında kırmızı gibi pembemsi akıntı 3 gün devam etti
azaldı bitti 3 günde. Şimdi hanımlar ben Kasım'da ne zaman adet görebilirim.? Adet zamanım hangisine bağlı olmuş olacak. Bilginiz var mi??
Son gelen kanamaya göre olur sanırım canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar