Merhabalar çocuk bir hafta daha büyük

• Konbuyu başlatan EmelOzan
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EmelOzan tarafından oluşturulan Merhabalar çocuk bir hafta daha büyük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,044 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhabalar çocuk bir hafta daha büyük
Konbuyu başlatan EmelOzan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EmelOzan

Gülseda

Kayıtlı Üye
rank
Gelişimi ileri veya geri durumunda bebek doğana kadar haftasını yakalıyor merak etmeyin güzel beslenin 🙂 gelişimi ileride diye erken doğmuyor yani yada geç🙂

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
Canım benımde 2 hayfta onde. Cok sukur omde olsunda gerıde olmasın. Zaten onde olması daha iyi iri en azından

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çocuk bir hafta daha büyük gözüktü, sizde böyle oldu mu. Birşey değişiyor mu böyle olduğunda. 😊
Canım büyük değildir evet doktorlar öyle söylüyor ama bu erken ve geç döllenme ile alakalı. Endişelenecek birşey yok bence. Benim yengem üç hafta geç doğum yaptı doktor bu bebek ölür siz niye izin vermiyorsunuz bebeği sezeryan doğum yapalım. Yengem tercih etmedi üç hafta geçti normal doğum yaptı. Doktorlar dediki bu geç döllenmeymiş dediler. Yani endişelenme Allah'ın izniyle sağ salim kucağına alırsın inşallah 😍🥰 bide bende ultrasona göre iki hafta öndeyim ama herşey yolunda diyor doktor.

M

Merveuzuntas010101

Guest
Canım büyük değildir evet doktorlar öyle söylüyor ama bu erken ve geç döllenme ile alakalı. Endişelenecek birşey yok bence. Benim yengem üç hafta geç doğum yaptı doktor bu bebek ölür siz niye izin vermiyorsunuz bebeği sezeryan doğum yapalım. Yengem tercih etmedi üç hafta geçti normal doğum yaptı. Doktorlar dediki bu geç döllenmeymiş dediler. Yani endişelenme Allah'ın izniyle sağ salim kucağına alırsın inşallah 😍🥰 bide bende ultrasona göre iki hafta öndeyim ama herşey yolunda diyor doktor.
Bende 1 hafta önden gidiyorum olabiliyor böyle şeyler belki biraz tombik bir bebek olacaklar dimi 😅 ayrıca ultrason ölçümleri yanlış olabiliyor bazen

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende 1 hafta önden gidiyorum olabiliyor böyle şeyler belki biraz tombik bir bebek olacaklar dimi 😅 ayrıca ultrason ölçümleri yanlış olabiliyor bazen
Aynn doktor ve ultrason ölçümleri çok farklı. İnşallah sağlıklı olsun ben çok istiyorum tombiş bir bebişim olsun😍♥️. Ben hiç kilo almıyorum çokta yiyorum ama hiç almadım bakalım bebeğim almıştır inşallah😂. Ben bazen korkuyorum diyorum ya bebeğim çok zayıfsa 🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.