Merhabalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedeeff tarafından oluşturulan Merhabalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,088 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhabalar
Konbuyu başlatan Sedeeff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar trendyoldan ana kucağı olan pusetten sipariş vericem daha önce kullanmadık yeni kullanicaz acaba puset için ekstra minder sipariş vermek gerek mi yoksa minderlimi geliyor minder olmadan kullanılabilir mi nasil yapayım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar trendyoldan ana kucağı olan pusetten sipariş vericem daha önce kullanmadık yeni kullanicaz acaba puset için ekstra minder sipariş vermek gerek mi yoksa minderlimi geliyor minder olmadan kullanılabilir mi nasil yapayım
Sipariş verdiğin siteye sorman lazım burdan bilinmez mağazanın nasıl göndereceği
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sipariş verdiğin siteye sorman lazım burdan bilinmez mağazanın nasıl göndereceği
Ama minderi yoksa kullanamazsın canım sert olur genelde minderle satılıyor

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben de geçen aldım minderli geliyo onlar mindersiz olmuyor ki

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Nerden aldın canm hangi site memnunmusun bende ordan alayim
Trendyol USF portbebe den aldım cnm çantasıyla birlikte çok güzel minderi de var içinde ordan bak istersen bnm bebeğim allahin izniyle Kasım'da doğacak o zmn kullanıcam ama gerçekten kaliteli şuan indirim de hatta

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Trendyol USF portbebe den aldım cnm çantasıyla birlikte çok güzel minderi de var içinde ordan bak istersen bnm bebeğim allahin izniyle Kasım'da doğacak o zmn kullanıcam ama gerçekten kaliteli şuan indirim de hatta
Canm ondan var bende benim demek istediğim oto koltuğu puset ☺️ acaba minderlimi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.