Sorum var @mervercan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesin Güzel Annesi 🐣 tarafından oluşturulan @mervercan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı @mervercan
Konbuyu başlatan Prensesin Güzel Annesi 🐣
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet kapandım kızlar güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Kapanmayı aslında çok istiyordum ama cesaret edemiyordum @Kayra'nın Annesi 👶🏻 nin desteğiyle tamamen karar verdim. Ve sizin bu güzel mesajlarınız beni daha çok cesaretlendiriyor. Rabbim inşallah daim eder birdaha açılmak nasip olmaz ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet kapandım kızlar güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Kapanmayı aslında çok istiyordum ama cesaret edemiyordum @Kayra'nın Annesi 👶🏻 nin desteğiyle tamamen karar verdim. Ve sizin bu güzel mesajlarınız beni daha çok cesaretlendiriyor. Rabbim inşallah daim eder birdaha açılmak nasip olmaz ❤️
Seni çok iyi anlıyorum kuzum bende 5 senedir kapaliyim Allah kalbime koydu 2 ay şeytanla cebelleştim. Sonrasında benim de bir arkadaşım destek oldu süreci hızlandırdım. Bende çoğu kişiye vesile oldum.🥰 Sonrasında da açılmayı düşünmedim çok şükür 🤲 Allah sana da devamını getirsin inşallah 🤲 Allah'ın hadisini başımızda taşıyoruz ve herkese nasip olmuyor 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.