Sorum var @mervercan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesin Güzel Annesi 🐣 tarafından oluşturulan @mervercan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,397 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı @mervercan
Konbuyu başlatan Prensesin Güzel Annesi 🐣
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim güzellerim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok zorlu ama çok güzel bir süreç 🤭
Kuzum bı ay içinde tamamen alışırsın bende öyleydim tamamen alışmam 1 ay sürdü ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şeytan seni durter ise sende onu dürt gitt gitt başımdan dee😂😂
Hahaa Aynı ben bı açılacam diyordum bı yandanda yok ya güzel iyi yapmışım falan diyordum bi ay da tam alıştım hatta bu keresinde tesettür düm ama unutmuştum açık bı şekilde markete gittim koşa koşa eve geldim yazmayı taktım yine gittim hatta bazen yazmayla uyuyordum alışmak için simdide aşığı olmuşum tesettürün ☺️😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şeytan seni durter ise sende onu dürt gitt gitt başımdan dee😂😂
Şeytanlar engelli bende 😂😂

Kuzum bı ay içinde tamamen alışırsın bende öyleydim tamamen alışmam 1 ay sürdü ☺️

Hahaa Aynı ben bı açılacam diyordum bı yandanda yok ya güzel iyi yapmışım falan diyordum bi ay da tam alıştım hatta bu keresinde tesettür düm ama unutmuştum açık bı şekilde markete gittim koşa koşa eve geldim yazmayı taktım yine gittim hatta bazen yazmayla uyuyordum alışmak için simdide aşığı olmuşum tesettürün ☺️😂
Valla ben 6 ay kapandım ama bazı şeytanlar sağolsun nefret ettirmişti onları hayatımdan çıkarınca kesin karar verdim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Evet kapandım kızlar güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Kapanmayı aslında çok istiyordum ama cesaret edemiyordum @Kayra'nın Annesi 👶🏻 nin desteğiyle tamamen karar verdim. Ve sizin bu güzel mesajlarınız beni daha çok cesaretlendiriyor. Rabbim inşallah daim eder birdaha açılmak nasip olmaz ❤️
Çok çok yakışmış mervem 🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şeytanlar engelli bende 😂😂

Valla ben 6 ay kapandım ama bazı şeytanlar sağolsun nefret ettirmişti onları hayatımdan çıkarınca kesin karar verdim
Hahahaha 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar