Meryem ana otu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Meryem ana otu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,375 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meryem ana otu
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hemsireanne

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar normal doguma girerken meryem ana otunu duasını yapıp suyun içine koyan var mı nasıl faydası var mı gercekten cevreden cok duyuyoruz bugun dayanamayıp aktardan aldım bir tane doguma giderken unutmazsam deniyecegim inş 😁
Bende duymuştum arkadaşlarımdan doğumdan sonra hemen sudan çıkarmak gerekiyor dediler😄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inş denicem bende bu dogumumda 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnş evde unutmam da
Anlatıldıgı gibi var mıymıs bakalım ilk doğumum cok zor olmustu acılmam suni sancıyla bile gec ilerlemişti uzun sürmüştü doğum 😬
Benimde çok zor ve uzun sürdü doğumlarım inşallah faydasını görürsün canım ☺️

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
İnş bendede etki eder bu bebegimde kendi sancım gelirde inş suni sancıya gerek kalmaz mahfediyor insanı normal sancımızda böyle agır mı bilmiyorum ama suni sancı zor 😬😬😬
Insallah hayirlisiyla etki eder. Ben ebe arkadaşlardan normal sancidan bi kaç kat kötü olduğunu duymuştum. Insallah sağ salim alırız kucağımıza ağrı sancı şiddetli de olsa geçiyor evlatlarimiz baki kaliyor ❤

Tüm sayfalar yüklendi.