Mesele cadı kızım teyzeleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Mesele cadı kızım teyzeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mesele cadı kızım teyzeleri
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
11 gün sonra 5 aylık olacak ama sadece destekli oturunca susuyor önüme oyuncakları koyuyorum öyle duruyor diğer türlü ağlamaya başlıyor 2ay önce kontrolde doktor 5-6 aylık iken destekli oturabilir dedi zararı olur mu ya kafam karisik
Benm kızım da oturuyor. Bazı drlar 4 aydan sonra oturtun dio destekli. Ötekileride 4 bittikten sonra oturturdum hatta biz örümcekteyiz su an. Bnm kızımda yatmak istemio uyanıkken hep örümcek yada oturma istiyo. Otuncaklar dikkatini cekiyo. Abi ablasıyla oyun oynuyor ii de oluyo bende iş yapıyom 😂😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benm kızım da oturuyor. Bazı drlar 4 aydan sonra oturtun dio destekli. Ötekileride 4 bittikten sonra oturturdum hatta biz örümcekteyiz su an. Bnm kızımda yatmak istemio uyanıkken hep örümcek yada oturma istiyo. Otuncaklar dikkatini cekiyo. Abi ablasıyla oyun oynuyor ii de oluyo bende iş yapıyom 😂😂
O zaman herşey normal sağ ol kuzum sana da kolay gelsin kaç çocuk var sende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım bende bu ay doktora götürdüm bı sorayım bakayım ne diyecek
Sor kuzum burayda yazrsan sevinirim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank

3 😂😂 rabbime sükür elhamdülillah

Seninki nekadarlik canım yani kaç aylık bindiriyorsun örümceğe bende alıp gelecek ay bindirmeyi düşünüyorum da

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Seninki nekadarlik canım yani kaç aylık bindiriyorsun örümceğe bende alıp gelecek ay bindirmeyi düşünüyorum da
Hepsini 4 aylıktan baslarım örğmcege koymaya. Ama tabi en basta yani söke 5 6 aylık olana kadar günde bi kac defa az az misal jer koyusta 10 dk sonra yatacak 1 2 saat sonra 15 dk sonra 10 dk felan yani uzun uzun örümcekte beli agrır duramaz hemen. Ama 6 aydan sonra örümcek den hiç inmezler yürüyüp tırmanmaya baslayana kadar

Hepsini 4 aylıktan baslarım örğmcege koymaya. Ama tabi en basta yani söke 5 6 aylık olana kadar günde bi kac defa az az misal jer koyusta 10 dk sonra yatacak 1 2 saat sonra 15 dk sonra 10 dk felan yani uzun uzun örümcekte beli agrır duramaz hemen. Ama 6 aydan sonra örümcek den hiç inmezler yürüyüp tırmanmaya baslayana kadar
Teşekkürler canım 🥰😘

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.