Mevzu yine kaynana kayinbaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çiğdempatir tarafından oluşturulan Mevzu yine kaynana kayinbaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mevzu yine kaynana kayinbaba
Konbuyu başlatan Çiğdempatir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiğdempatir

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bugun hastanwye gittim doktor ilaç verdi gecen cuma gunude gittim ama eşim ilaci kullanmadi vayki o na bisey olmaz diye bugun doktor diyo herkes kullanacak bu ilaci diyo eşim yok ben kullanmam diyo gelde sinir olma ben bu halde cocuklarimla ilaç kullanacam eşimin keyfine gelmiyomuş ilaç kullanmak zor geliyomuş
yaa dedi bu pis bi hastalik tedavisi kolay ama butun herkes ayni gun tedaviye baslicak ayni gun tedaviyi bitirecek dedi ben başlicam kocam başlamicak bu hastalik böyle tedavi olmaz 20 gun sonra dogumum var bu pisligi atlatmamiz lazim ama anlamiyo benim kocam işte

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardım etsin sana bacım
amin canm kucuk oğlum peşişan olmuş cucudu falan konpile yara bere icinde ben desen yine ayni ama inadina yapmiyom diyo iste
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

amin canm kucuk oğlum peşişan olmuş cucudu falan konpile yara bere icinde ben desen yine ayni ama inadina yapmiyom diyo iste
neymiş onda kaşinti yokmuş belirtileri yokmuş ben bir haftadan beri öluyorum yaa halim yok yusumeye kalkip carşaflari yikiyorum 90 derecede utuliyorum bu hastalik geçsin diye yarin öbur gun kucuk yavrucak celecek o doguyunca ayni bizim gibi olmasin diye ama yok benim kocam anlamiyo afedersin demek istemiyorum kocama böyle şeyler ama kit beyinmi resmen vallahi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

neymiş onda kaşinti yokmuş belirtileri yokmuş ben bir haftadan beri öluyorum yaa halim yok yusumeye kalkip carşaflari yikiyorum 90 derecede utuliyorum bu hastalik geçsin diye yarin öbur gun kucuk yavrucak celecek o doguyunca ayni bizim gibi olmasin diye ama yok benim kocam anlamiyo afedersin demek istemiyorum kocama böyle şeyler ama kit beyinmi resmen vallahi
Bendede var bazen heriften kıt beyinli merak etme

Çiğdempatir

Kayıtlı Üye
rank
valla gulum benim bugunki mevzumda koca kaynana cocuk salgin hastalik herşey artik bıktım vallahi bu insanlardan kocamdan ailesinden kendimden yoruldum yaa zaten sayili gunum kalmiş dogumuma sitres almiş beni eşim destekci olcagi yerde beni sanki bu hastaligi ben getirmisim gibi davranmasi ustume ustume gelmesi bıktırdı beni yordular beni dogum sitresi bi yana koca sözleri tavirlari beni daha cok sitrese sokuyo
Yaa canım çok üzüldüm yok babasigilin o kadar tavrına fln rağmen o hep beni destekler birtane kızım var 2 yaşında ona bakar ilgilenir ben hastayken fln çok özen gosterir benim tek sorunum annesi babası daha çok babası cunki eşime çok ağır şeyler söylüyor ve bu benim canımı çok acıtıyor 58 gun kaldı benim de dogumuma kafam rahat olmadığı için sürekli ya hastalaniyorum ya başka şeyler yaşıyorum amann Allah yardım etsin hepimizin bı derdi var işte 😔😔😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.