Herkes gider Mersin'e biz gideriz tersine mevzusu 🤭😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Herkes gider Mersin'e biz gideriz tersine mevzusu 🤭😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Herkes gider Mersin'e biz gideriz tersine mevzusu 🤭😅
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler benim yavru geri geri emeklemeye başladı 🥹 hatta dün gece koltuğun altına kadar gitmişti bir baktık alttan ses geliyor 🤣🤣 ne yapsam da ileri doğru gitnesini sağlasam arkasından ayaklarını ittiriyorum ama yok hemen dönüyor bazen tekmeliyor çekileyim diye dövüyor resmen ne yapayım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler benim yavru geri geri emeklemeye başladı 🥹 hatta dün gece koltuğun altına kadar gitmişti bir baktık alttan ses geliyor 🤣🤣 ne yapsam da ileri doğru gitnesini sağlasam arkasından ayaklarını ittiriyorum ama yok hemen dönüyor bazen tekmeliyor çekileyim diye dövüyor resmen ne yapayım
Karşısına sevdiği dikkat ni çekecek birşey ler koy cnm hiç merak etme benim oglanda öyle idi düzelir 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Karşısına sevdiği dikkat ni çekecek birşey ler koy cnm hiç merak etme benim oglanda öyle idi düzelir 😂😂
Ya sevdiği bir tavşan panduf var 😅 başka oyuncak öyle çok sevmiyor alıp inceliyor çabuk sıkılıyor atıyor kaşık ve bardak seviyor bunları da koyuyorum ama yapılıyor yere ver diye ağlıyor illa ayağına gidecek çok kolaycı ağlamasını da bi görsen sanki sabah akşam eziyet görüyor hanımefendi 😵‍💫
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninki yine iyi benimki geri geri yürüyor
Allah yardımcın olsun bacım diyecek söz bulamadım şimdi 😅

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ya sevdiği bir tavşan panduf var 😅 başka oyuncak öyle çok sevmiyor alıp inceliyor çabuk sıkılıyor atıyor kaşık ve bardak seviyor bunları da koyuyorum ama yapılıyor yere ver diye ağlıyor illa ayağına gidecek çok kolaycı ağlamasını da bi görsen sanki sabah akşam eziyet görüyor hanımefendi 😵‍💫

Allah yardımcın olsun bacım diyecek söz bulamadım şimdi 😅
He valla öyle de oluyor 😂 aman büyüyüp gidiyorlar cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Shahaha o yine geri geri emeklemiş bizim kayra işk aylar totosunun üstünde gidiyordu nasık gititğini anlamıyorduk resmen zamanla normal emeklemeye döndü ama 😂😂

Seninki yine iyi benimki geri geri yürüyor
Anam bzimkiler hep ters ya 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kız benim sonuncu kızımda öyleydi hep geri geri giderdi en son emekleme pozisyonuna getirdim bi ellerini bi ayaklarını ittirip öğrettim ama bu baya zaman aldı karşısına kumanda veya telefon koy gelip almaya çalışıcak

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Shahaha o yine geri geri emeklemiş bizim kayra işk aylar totosunun üstünde gidiyordu nasık gititğini anlamıyorduk resmen zamanla normal emeklemeye döndü ama 😂😂

Anam bzimkiler hep ters ya 😂😂
Kız Ali de hiç emeklemedi hep totosunun üstüne gidiyor du😂 Ali yürümeyi söktükten sonra emeklemeye başladı 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar