Herkes gider Mersin'e biz gideriz tersine mevzusu 🤭😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Herkes gider Mersin'e biz gideriz tersine mevzusu 🤭😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 590 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Herkes gider Mersin'e biz gideriz tersine mevzusu 🤭😅
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler benim yavru geri geri emeklemeye başladı 🥹 hatta dün gece koltuğun altına kadar gitmişti bir baktık alttan ses geliyor 🤣🤣 ne yapsam da ileri doğru gitnesini sağlasam arkasından ayaklarını ittiriyorum ama yok hemen dönüyor bazen tekmeliyor çekileyim diye dövüyor resmen ne yapayım
Kendi haline birakin zamanla düzelir .benim çocuklarında önce ters emekliyirlarr sonra düzeliyorlar korkulacak bişey yok

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Shahaha o yine geri geri emeklemiş bizim kayra işk aylar totosunun üstünde gidiyordu nasık gititğini anlamıyorduk resmen zamanla normal emeklemeye döndü ama 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anam bzimkiler hep ters ya 😂😂
🤣🤣🤣 halamın kızı da öyleymiş annesi vileda kullanmama gerek yok kızım hallediyor derdi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benim sonuncu kızımda öyleydi hep geri geri giderdi en son emekleme pozisyonuna getirdim bi ellerini bi ayaklarını ittirip öğrettim ama bu baya zaman aldı karşısına kumanda veya telefon koy gelip almaya çalışıcak
Ayy 🥰🥰 kızım emekleme pozisyonuna bugün başladı ben de ona uğraşıyordum bugün kendi yaptı birkaç kez 🥹🥹

Tüm sayfalar yüklendi.