Mfk yöntemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Mfk yöntemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,362 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Mfk yöntemi
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün test yaptım pozitif çıktı. Biraz bekleyip doktora gideceğim inşallah. Bence şans verilmeli. 2 senedir olmuyordu 1 buccuk aylık kullanımın sonunda pozitifi gördüm ilk defa ve inanmayıp 4 tane yaptım.
Hayırlısı olsun cnn hadi bakalım Rabbim gönlüne göre versin bizlere de haber edersin tatlım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bugün test yaptım pozitif çıktı. Biraz bekleyip doktora gideceğim inşallah. Bence şans verilmeli. 2 senedir olmuyordu 1 buccuk aylık kullanımın sonunda pozitifi gördüm ilk defa ve inanmayıp 4 tane yaptım.
Hadi gözün aydın canım

Britishgril

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim inşallah herşey yolundadır. Herkesin de dileği kabul olsun inşallah🤲🏽
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ediyorum inşallah yazarım. Bekleyenlerinde karşılığını versin rabbim 🤲🏽
Amin canım Rica ederim

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim inşallah herşey yolundadır. Herkesin de dileği kabul olsun inşallah🤲🏽
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ediyorum inşallah yazarım. Bekleyenlerinde karşılığını versin rabbim 🤲🏽
İnş cnm Amin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.