Mide Bulantınız Ne Zaman Başladı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Mide Bulantınız Ne Zaman Başladı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide Bulantınız Ne Zaman Başladı?
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanmtutenk

...

Moderator
Mod
rank
Mide bulantısı, istifra kaçıncı haftada başladı, kacinci haftada son buldu?
5 haftalık başladı canım.20 haftada bitti. ama bazı yiyecekleri halen yiyemiyorum.32 haftalığım.Ama çok şükür mide bulantılarım yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baslangic haftasini su sebepten soruyorum ilk gebeligimde kacinci haftada bulantilarimin basladigini hatirlayamiyorum bazi seyleri unutmusum zaman aşımından. Suanda mide bulantim yok denecek kadar az anlayamiyorum yani acaba hep boyle devam eder mi yoksa artacak mi. Kimisi mide bulantisi yasamaz ya acaba dedim oyle mi olucak bu sefer
İnşaAllah hiç bulantın olmaz canım.Benim çevremdede hiç bulantı yaşamadan doğum yapan çok kişi var.Annem 5 çocuk doğurmuş hiç bulantı nedir bilmez.

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısı, istifra kaçıncı haftada başladı, kacinci haftada son buldu?
İlk günlerde başladı günler sonra doktora gitmeme rağmen 3 hafta bile yok demisti ve ondan çok önce başladı hamile olduğumu dahi bilmiyordum şuan 3 aylık hamileyim hala devam ediyor ama kusma olmuyor şiddetli bulantı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.