Sorum var Mide bulantısı ilacını kaç ay kullandiniz.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem sonmez tarafından oluşturulan Mide bulantısı ilacını kaç ay kullandiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 870 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı ilacını kaç ay kullandiniz.
Konbuyu başlatan Gizem sonmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003
M

Misafir41

Guest
Bana doktor vermedi bile, mideni yatistiran seyi bul dedi. Salatalik cok iyi gelmisti boyle bol tuzlu :) zaten ilerleyen sureclerde anormallikler ciktikca bir suru ilac kullaniliyor, bir tane bile eksik olsa fayda deyip kullandirtmamisti doktor

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla ben bırakınca eski halime geri dönüyordum o yüzden içtim ama bu sefer farklı şeyler çıktı. Doktorun ne diyorsa öyle yap başka yiyeceklerle bastır bulantını
Yogurt salatalık fln yiyorum ama kısa süre sonra yine ayni bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana doktor vermedi bile, mideni yatistiran seyi bul dedi. Salatalik cok iyi gelmisti boyle bol tuzlu :) zaten ilerleyen sureclerde anormallikler ciktikca bir suru ilac kullaniliyor, bir tane bile eksik olsa fayda deyip kullandirtmamisti doktor
Buldun mu yatistiran şeyi salatalik dışında 😀

M

Misafir41

Guest
Yogurt salatalık fln yiyorum ama kısa süre sonra yine ayni bilemedim

Buldun mu yatistiran şeyi salatalik dışında 😀
İlk zamanlar sade ekmek bastiriyordu, sonra bir muddet tuzlu kraker sadelestirdi, sonra krakerde yanik tadi alinca meyveye dusmustum eksi sut erigi tuzla yiyordum, sonra da bol tuzlu salatalik iyi gelmisti. Donem donem yemistim herseyi :)
Sana iyi gelen seyi de bulursun insallah

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlar sade ekmek bastiriyordu, sonra bir muddet tuzlu kraker sadelestirdi, sonra krakerde yanik tadi alinca meyveye dusmustum eksi sut erigi tuzla yiyordum, sonra da bol tuzlu salatalik iyi gelmisti. Donem donem yemistim herseyi :)
Sana iyi gelen seyi de bulursun insallah
İnşallah canim saol yardımcı olduğun için

Ben doğuma kadar içtim , ne yaptıysam fayda etmiyordu bol bol da uyudum🤣
Bi zarari olmadi yani sana 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar