Mide bulantısı ve yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Mide bulantısı ve yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,741 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı ve yanması
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Baya zor geçiyor bu ara bulantı mide yanması kokuya hassasiyet baş ağrısı herşey hayatım tam kabus 😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim gidecek bı yerim yok ailem başka şehirde tekim maalesef 😔 ama senin iyi olmana sevindim 🤗 bakalım inşallah belli zamandan sonra düzelir inşallah ama çok zorluk çekiyorum bu ara eve yemek bile yapamıyorum cidden ilk defa bu derece kötü hissediyorum anlamadım
Geçer insalalh cnm ya bende 1 ay anneme gittim valla yapamıyordum ama şuan evimdeyim fena değilim insalah geçer kuzum ya inan ilaç alsan bile ister istemez olur bu bulabti az daha sabret 🥰🤲

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım ama senin bulantılar erken başlamış inşallah erken biter. Benim 7. Haftada başlamıştı
Ruha döndüm yüzüm sapsarı göz altlarım mosmor en kötüsü hiç halim yok evde üç çocuk biri daha 19 aylık tam ağlamalık durumdayım 😭😭

Geçer insalalh cnm ya bende 1 ay anneme gittim valla yapamıyordum ama şuan evimdeyim fena değilim insalah geçer kuzum ya inan ilaç alsan bile ister istemez olur bu bulabti az daha sabret 🥰🤲
İnşallah ben mecburen evdeyim çocukların okulu var ve zaten gidecek yerim yok ama gerçekten baya zorladı beni inşallah yakın zamanda biter bu 😔😔🙏🙏

Canım benim öyle bir şikayetim coooook var ve benim dr prilam dr vermişti istersen dr sor öyle kullan canım çok fayda ediyor o olmasa ben daha kötü oluyorum :)
Doktora gideceğim zaten ama bir hafta sonra gideceğim o zaman çağırdı kalp atışı ve tahliller için ama o zamana nasil dayancam bakalım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ruha döndüm yüzüm sapsarı göz altlarım mosmor en kötüsü hiç halim yok evde üç çocuk biri daha 19 aylık tam ağlamalık durumdayım 😭😭

İnşallah ben mecburen evdeyim çocukların okulu var ve zaten gidecek yerim yok ama gerçekten baya zorladı beni inşallah yakın zamanda biter bu 😔😔🙏🙏

Doktora gideceğim zaten ama bir hafta sonra gideceğim o zaman çağırdı kalp atışı ve tahliller için ama o zamana nasil dayancam bakalım
İnslalah cnm benim senin daha zor cocuklarfa var Allah güç kuvvet versin sana 🤲

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
İçimden bağıra bağıra ağlamak geliyor onu bile yapamıyorum yapsam belki biraz sakinleşip rahatlıcam ama çocuklar var hemen etkilenirler ama çok yoruldum ya gerçekten yoruldum artık. Aileme nasıl diyecem bilmiyorum onların tepkisi bir yandan bir yandan midem bulanıyor yanıyor halim yok 😣😣 içimi sanırım bir buraya döküyorum dökebiliyorum 😔

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İçimden bağıra bağıra ağlamak geliyor onu bile yapamıyorum yapsam belki biraz sakinleşip rahatlıcam ama çocuklar var hemen etkilenirler ama çok yoruldum ya gerçekten yoruldum artık. Aileme nasıl diyecem bilmiyorum onların tepkisi bir yandan bir yandan midem bulanıyor yanıyor halim yok 😣😣 içimi sanırım bir buraya döküyorum dökebiliyorum 😔
Rabbim sabır kolayliklar versin canım , bugünlerde geçicek inşaallah bebişini düşün oda etkilenmesin herşey gönlünce olsun💗

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Daha bu haftalarda mide yanması olur mu hiç? Daha 6 hafta bile olmadım ben ama geceler kabus oldu her gece uyanıyorum midem bulanıyor midem yanıyor 😔😣 yemek yiyemiyorum su içemiyorum sanki ağır hasta oldum öyle mide bulantısı ilk defa yaşadım ben 😕😕 napsam bilmiyorum evde bebekte var o da ilgi istiyor ama hiç gücüm yok 😣
Toz zencefil suyu iç

Tüm sayfalar yüklendi.