Sorum var Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Qamze tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 755 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Qamze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Qamze

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben 8hafda 2 günlük hamileyim midem çox bulanıyor kusuyorum onun için ne yapmalıyım ya yardım edermisiniz ne yemeliyim iki gündür böyle oldim hiç kusmuyordum

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben 8hafda 2 günlük hamileyim midem çox bulanıyor kusuyorum onun için ne yapmalıyım ya yardım edermisiniz ne yemeliyim iki gündür böyle oldim hiç kusmuyordum
Doktorunun ilaç vermesi gerekirdi "prilamdr" gibi bir adı vardı. Ben ondan kullandım rahatlatıyordu. İlaçsız pek birşey fayda etmiyor bir anda bulanıyor ve kusturuyor. Tuzlu kraker gibi şeyler yiyebilirsin ağır yemeklerdense. birde ayran iç tuzu çokta olmasın azda, yavaşca yudum yudum. Doktorundan da ilaç istersen daha rahat edersin, geçmiş olsun canım

Qamze

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunun ilaç vermesi gerekirdi "prilamdr" gibi bir adı vardı. Ben ondan kullandım rahatlatıyordu. İlaçsız pek birşey fayda etmiyor bir anda bulanıyor ve kusturuyor. Tuzlu kraker gibi şeyler yiyebilirsin ağır yemeklerdense. birde ayran iç tuzu çokta olmasın azda, yavaşca yudum yudum. Doktorundan da ilaç istersen daha rahat edersin, geçmiş olsun canım
Çok sağol canm dokdoruma söylicem yazsın ilaç yoksa böyle olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kişiden kişiye değişiyo canm ben iki gebeliğimdede 5. Ayda geçti ama bunda iki haftam kaldı hala devam ediyo
İnşallah düzeliriz bende gitmiş şuan bu gün iyim biraz

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kendini aç bırakmamaya çalış açlık da mide bulantısı yapar yağlı yemeye çalış mideni hafifletecek şeyler salatalık yoğurt bunlar iyi gelir sağlıkla gelsin minnoş 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar